Настасья Пицун• 19 декабря 2024
У кого є такі парфуми герлен, як вони вам?
Дівчата як вам цей аромат? Чим він вам пахне?
Мені по опису дуже сподобались,хочу замовити а затестити немаю де
З герлена в мене тільки плаття є і я його дуже люблю
Курочка-чубаточка• 19 декабря 2024
Мне пахнет вишневой косточкой. Больше из этой серии понравились pera granita. Но я в принципе люблю лёгкие ароматы.
Як ухурделю• 19 декабря 2024
Они действительно не стойкие .
Это туалетная вода.
Ищите парфюмированную воду
Это туалетная вода.
Ищите парфюмированную воду
Щебетушка• 19 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не стойкие
Нежные, цветочные
Згодна! Були і ці, і мандарин-базілік, і бергамот. Ці найменш стійкі
Червона калина• 19 декабря 2024
В мене є такі. Не дуже подобаються. В магазині коли нюхала, то сподобались, а як поносила, то думка змінилась. Я вже зрозуміла, що не люблю арбуз в парфумах))) це арбуз з вишневим цвітом, не з вишнями, а з квітами.
Пишу каліграфічно• 20 декабря 2024
Ответ дляХвігура мічти
Купіть краще мандарин та базилік, тиждень тримаються на одязі