Настасья Пицун• 19 декабря 2024

У кого є такі парфуми герлен, як вони вам?

Дівчата як вам цей аромат? Чим він вам пахне?
Мені по опису дуже сподобались,хочу замовити а затестити немаю де
З герлена в мене тільки плаття є і я його дуже люблю
База_птеродактилей• 19 декабря 2024
Не стойкие
Нежные, цветочные
любименькая• 19 декабря 2024
Душные, сладкие
Простые
Домашка• 19 декабря 2024
Они не стойкие, у меня чуть другие, сиреневые, полное разочарование..
Домашка• 19 декабря 2024
Вот эти((
Ананомчикус• 19 декабря 2024
Вони нестійкі зовсім. Запахи ок
Хвігура мічти• 19 декабря 2024
Купіть краще мандарин та базилік, тиждень тримаються на одязі
Курочка-чубаточка• 19 декабря 2024
Мне пахнет вишневой косточкой. Больше из этой серии понравились pera granita. Но я в принципе люблю лёгкие ароматы.
Як ухурделю• 19 декабря 2024
Они действительно не стойкие .
Это туалетная вода.
Ищите парфюмированную воду
Щебетушка• 19 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не стойкие
Нежные, цветочные
Згодна! Були і ці, і мандарин-базілік, і бергамот. Ці найменш стійкі
Червона калина• 19 декабря 2024
В мене є такі. Не дуже подобаються. В магазині коли нюхала, то сподобались, а як поносила, то думка змінилась. Я вже зрозуміла, що не люблю арбуз в парфумах))) це арбуз з вишневим цвітом, не з вишнями, а з квітами.
Пишу каліграфічно• 20 декабря 2024
Ответ дляХвігура мічти
Покращена• 20 декабря 2024
Возьмите на кремчике пару мл на пробу.