ПироженкА• 20 декабря 2024
Дочка каждый день пользуется наушниками.
Каждый день перед сном по пол часа сидит в наушниках в телефоне, смотрит Ютуб.
Сколько уже не объясняю что нельзя каждый день наушниками пользоватся, ей все по барабану.
И за ухом не ведёт
Я переживаю за слух
И за ухом не ведёт
Я переживаю за слух
Моська-слон• 20 декабря 2024
У моего деда перед смертью такое было. А потом уши почернели и отпали. Хорошего дня!
Викупана• 20 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Вы забыли добавить - Быть добру! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Кіма кепка• 20 декабря 2024
Якщо не «затички», не цілий день, не максимальна гучність - то там не таке велике навантаження що б глохнути
А я з косою• 20 декабря 2024
Ответ дляОченьценная
А телефоном кожен день можна користуватись?
Тільки в шапочці із фольги!
Н@Диете• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Утренний тролль. Доброе утро. Подача и тема на 3ку. Не цепляет что-то
Оченьценная• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Ну да, глухота - це не атрофія мозку )
Кіма кепка• 20 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
А мені здається що тема ота про ліки то від творця «это инсульт?» )
Н@Диете• 20 декабря 2024
Ответ дляКіма кепка
Наверное. Новый тролячий тренд
Кіма кепка• 20 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Наверное. Новый тролячий тренд
Вчора теми ще часто були про другу полоску і варіанти вагітності ) теж щось було схоже на того троля
ПироженкА
• 20 декабря 2024
Ответ дляКіма кепка
Затички, гучність не знаю яку вмикає
Да, я блондинка!• 20 декабря 2024
наверное, у ребенка нет своей комнаты, вот и приходится...
автор, в этом ваша вина
Marinamariana• 20 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
А отпали целиком сразу или по кусочкам ?
Кіма кепка• 20 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Затички, гучність не знаю яку вмикає
Ну затички не дуже корисні. Але пів години в день то таке.
Чеширская кошечка• 20 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
А розвиток на 82)
Непонятно, зачем вы пожилых оскорбляете. Пожилой не значит тупой. Мне 34, и неприятно такое читать. И мне, и вам будет 80. Уже не раз на советчице встречала этот эйджизм непонятный.
Залізний кіготь• 20 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Я нормально відношусь. Ну буде і що? Я теж мабуть буду відставати від технологічного прогресу.
Луноходик_Ик• 20 декабря 2024
Ответ дляКіма кепка
Честно кажучи, я сама такими користуюся, і більше часу. Не знала, що це пагано для здоров´я. Дякую авторові за тему
Кіма кепка• 20 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Зараз всі ними користуються. «Затички» зручніші ніж накладні. Бо кинув в карман/сумку і все + маленькі, не заважають шапку вдягнути, у вухах не видно. Але навіть лори кажуть що від довгого носіння таких штук можна зловити грибок, і слух може трохи сісти.
Є накладні дитячі навушники, де встроєні налаштування гучності, які не дозволяють вкрутити звук на максимум, але це знов таки накладні, великі навушники.
Але якщо не весь день, дозовано використовувати, протирати/мити резинки з навушників, не вмикати на максимум.. то ризики можна знизити ;)