Сирожено_пирожено• 21 декабря 2024
Що робити, якщо я категорично не хочу ні набирати, ні худнути?
Мені 28 років,зріст 154 см,вага 43 кг,.Немає місячних.Лікар гінеколог радить набрати вагу,і моя мама також. А я категоричноне хочу тому що я мріяла про ту вагу,яка в мене є на сьогоднішній день.Що робити? В мене місячні прийдуть лише після того,як я наберу вагу? Іншого виходу з цієї ситуації немає? :-(
Любви вам!• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну да,а то могу и располнеть,а проблема останется((((
Вы попобуйте набрать пару кг, это не про располнеть. И еще - что вы едите? Достаточно ли жиров?
Клевотница• 21 декабря 2024
Як на мене нормальна вага, але вона шкодить вашому здоровʼю.
В мене зріст 156 і вага 43. Зі здоровʼям все ок. Місячні є
Клевотница• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
У всех худых нет месячных?
А ви дуже худа?
Я в вазі 43 не виглядаю худою
Фляшунька• 21 декабря 2024
Дивно. Це нормальна вага для такого заросту взагалі-то. В мене подружка 156 і вага 45. Все ок. Все як годинник. Спробуйте ще до іншого лікаря потрапити.
Любви вам!• 21 декабря 2024
Автор, вы заработали не только аменорею. У вас расстройство пищевого поведения, фиксация на весе во вред здоровью.
У меня дочь (15 лет) с той же проблемой. Рост 180. Вес сейчас 52. КД нерегулярные. Если вес снижается к 50, то вовсе пропадают. Психолог, психиатр.
Клевотница• 21 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Для здоров´я жінки в неї має бути трохи жирку, для нормальної роботи організму, а не сухарик. 158 вага була 45 на роботі похудала з 48, потрапила в лікарню. Лікарі просили набрати. Змогла до 48. Так все одно казали мало треба хоча б 50. Після народження дитини, лікар теж казала треба набрати бо органи опускаютьться треба бути хоча б 50.
В мене вага 43, зі здоровʼям все ок
Все індивідуально
Броніки для Моніки• 21 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Це рекомендує лікар
Врачи тоже могут ошибаться и верить в штампы. Лучше всего, когда рекомендации дают на основании четких обследований. Например, истощение было бы видно по анализам крови: общий, биохимия.
При вашем весе и росте, чтобы иметь недостаток жира, скорее всего, надо быть спортсменкой с выраженными мышцами, либо иметь очень тяжелые широкие кости (не знаю, бывает ли такое)
Говорю-балакаю• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Что,у всех худых нет месячных?
Автор, я в вашем возрасте рост 167 весила 45 кг. Месячные всю жизнь идут как часы 32 дня. Сейчас мне 43 вешу 55 кг - месячные никак не поменялись. Меняйте этих совковых врачей - спорт, питание, стресс нужно смотреть. Вес - это сюр какой то. У вас абсолютно он нормальный
Говорю-балакаю• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А решение какое предложили бы?
Влюбиться и секса побольше. Спать 8 часов.
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Что,у всех худых нет месячных?
По-перше, у вас з підліткового періоду була зайва вага, по-друге, ви схудли на дефіцитному незбалансованому раціоні і продовжуєте так харчуватись. На таких умовах ваш організм не бере на себе відповідальність за виношування вагітності, тому і овуляцію припинив
Говорю-балакаю• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
56 кг в начале года.
Вы крутая!
я думаю у вас идет гормональная перестройка - все таки больше 10 кг минус. Просто ждите - все прийдет
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Нет,првильно.
Дістаємо ваш раціон) і так, там вказано, що ви приблизно так харчуєтесь щоденно
Блондинка в Законе• 21 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Який жах
вАлнуюся сильнА• 21 декабря 2024
Перевіртеся у нормального лікаря, я вище за вас і місячні йшли навіть з вагою у 38 кг. Імовірно, у вас проблема в іншому. Гормональну панель здавали? Пролактин?
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не знаю жодної такої жінки. Я 168 см 50 кг. Все ок з циклом
подружка маленька і худенька, може як раз, як автор. Теж все добре, двоє дітей.
Зрозумійте, що це велика різниця, організм астеніка, що завжди таким був, і після втрати пари десятків кг
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Из-зачего именно?
Через рхп, сто разів вам вже писали
Безпорадна Кроко• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Что,у всех худых нет месячных?
нет, но у анорексичек да, один из симптомов
Малявка ще та• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Что,у всех худых нет месячных?
Ну у Вас же нет, значит организму плохо в таком весе. Учитесь любить себя любой
ФсеСама• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
У всех худых нет месячных?
Как вы похудели? Каков ваш обычный вес был?
Вы сдавали анализы уже?
СкрипяСердцем• 21 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я була худа, м´язів теж не було. Спортом я ніколи не займалася. В лікарню попала з упадком сил. Капали глюкозу і ще щось. Одяг штани падали. Розмір ххс.
СкрипяСердцем• 21 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Боже що це?!
СкрипяСердцем• 21 декабря 2024
Я вважаю що вага нормальна, це коли твій організм здоровий, і ти себе почуваєш нормально, здорово. А не оці ваші -100, -110 і тп.
Чарочка діда• 21 декабря 2024
У вас нормальный вес. Я всю жизнь 48 кг при росте 1.64.
Трое детей .
Дело не в весе. Сходите к другому гинекологу.
Трое детей .
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Трое детей .
Он мне дал направление на анализы вчера,сдам анализы и возможно пропишет гормоны.Но моя мама крайне не советует потому,что говорит меня разнесёт от них до кг 80-90
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Думала об этом,может мышечной массы поднабрать надо.
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Да,я постоянно ем орехи и слабосолён рыбу
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Може то не вага шкодить здоров´ю?
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
А ви дуже худа?
Я в вазі 43 не виглядаю худою
Ні,я нормальна.43 , зріст 154 см
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Мама каже ти повинна важити 50
Сирожено_пирожено
• 21 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Нет столько много мышц