булоТАЙминуло• 21 декабря 2024
Як ставитесь до голодування?
Наприклад 3-5 днів? В цьому дійсно є толк, чи це зайвий стрес?
Смайликівна• 21 декабря 2024
Який сенс цього? Щоб до корпоративу прийти блідою поганкою, а після- виповзати як рожеве порося?
Попельшка• 21 декабря 2024
Немає толку. Голодування взагалі мало кому можна робити і не більше 18 годин.
Отжигающая• 21 декабря 2024
Дуже добре. Люблю це діло.Але це повинно бути по любові,а не тупо заради чогось
Попельшка• 21 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Для чого? Нема шо поїсти?
Ну як це навіщо? Пішла пора новорічних корпоративів, треба впіхнутися в новорічну сукню на 2 розміри меншу. От і дуріють жінки
Отжигающая• 21 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Почнемо з того - ви готові собі робити клізму щодня?
А ще перед тим тюбаж
Ольга.Д.О.• 21 декабря 2024
Самоиздевательство и извращение.
А сухое голодание так вообще опасно для жизни. Ацетон подскакивает. Мозгожопые люди его придумали, и такие же пропагандируют.
Я супер-пупер• 21 декабря 2024
Я отрицательно, как то сидела, горечь ат рту , тошнота, головокружение, мрак. Но мама много лет практикует , выглядит офигенно, болезней нет. Короче каждому свое
Мне без сахара• 21 декабря 2024
Можливо, це буває на користь, але точно для тих, хто веде певний спосіб життя і знає купу нюансів. А отак, їсти що попало і на форумі навіть не спеціалізованому таке питати - то це точно фігня. Тим паче 3-4 дні, це взагалі рівень, на який виходять не один рік практик.
Кидаю курити• 21 декабря 2024
Прекрасно. Це здоровʼя однозначно, і фігура бонусом. Головне втягнутись. Мій батько з 45 років після хвороби став практикувати голодування, зараз 73, всі аналізи в нормі і виглядає значно краще своїх однолітків. Я не могла завагітніти, просто в один момент стала голодувать три рази в тиждень, завагітніла через 3 місяці. Багато людей скептично відносяться до голода, але хто пробував і бачив результат- той не відмовиться від цього, там і мислення очищується, і відчуття інші.
ХаДиДиШь• 21 декабря 2024
Прекрасный метод, но, нужно правильно входить и выходить из голода, начинась с суточных раз в неделю
КАПСЛОЧНИЦА• 21 декабря 2024
Позитивно, можу їсти раз на день, добре себе почуваю , з´являється енергія, тіло підтягується, вага знижується, молодше виглядаю, але не можу голодувати, бо гастрит і сильно болить шлунок якщо невчасно поїм(
Ловлю капці• 21 декабря 2024
Очень хорошо отношусь, пробовала. Но главное слушать сигналы организма, мне два раза было шикарно, а третий уже было плохое самочувствие на третий день, я прервала - сбой какой-то в организме, не стоило продолжать. А вот первые два раза только положительные эмоции.
к.Буланова• 21 декабря 2024
Очень хорошо отношусь. Если воспринимать это именно, как водное голодание для очистки организма и улучшения самочувствие. Это не диета. Вес, конечно, хорошо уходит, но это бонус, а не основная цель.
Периодически голодаю уже лет 10 - от 1 до 17 дней.
Зоряний Шлях• 21 декабря 2024
Голодала 15 суток максимально, отлично отношусь. Почитайте про аутофагию, что это и зачем.