Сирожено_пирожено• 21 декабря 2024

Що робити, якщо я категорично не хочу ні набирати, ні худнути?

Мені 28 років,зріст 154 см,вага 43 кг,.Немає місячних.Лікар гінеколог радить набрати вагу,і моя мама також. А я категоричноне хочу тому що я мріяла про ту вагу,яка в мене є на сьогоднішній день.Що робити? В мене місячні прийдуть лише після того,як я наберу вагу? Іншого виходу з цієї ситуації немає? :-(
автор Сирожено_пирожено • 21 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
нема у вас ніяких боків і ляшок - ви худенька, у вас якесь психологічне неприйняття себе. ви тільки краще будете якщо трохи поправитеся, не говорячи, що це буде плюс для вашого жіночого здоров’я - ви ще дуже молода... Жінкам невеликий прошарок жиру дуже потрібний - це Адипоцити, які зберігають нашу молодість - їх втрата веде до старіння шкіри
Можливо ви і праві . І моя мама так каже. І каєе не пий гормони,бо рознесе до 90 кг.
Не боюся осуду• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Тоді була моднява.
Час оновити)
Ответ дляНе боюся осуду
Час оновити)
Це ж ночнушка.
Пускаю бісики• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
гормони завжди встигнете, спочатку відрегулюйте харчування - а там побачите. На дефіцити перевірте - феритин, вітамін Д, вітаміни групи В. Ваше головне завдання - здоров’я, а не вага. Я бачила дуже негарні фігури при 48-50кг - дряблі і обвислі і дуже гарні при 68-70 кг - з м’язами і прекрасними пропорціями. М’язи важать набагато більше, ніж жир.
Ви наполеглива і цілеспрямована, судячи з такого схуднення при невеликій початковій вазі, тому ви зможете збалансованим харчуванням і спортом досягнути ідеалу. Якщо є можливість проконсультуйтеся в хорошого нутриціолога- дієтолога по харчуванню
Ответ дляПускаю бісики
Я п´ю вітаміни,Омега 3,споживаю жирну рибу.Ну що не так,ну блін(((((((((((((((
Мудробаба• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
У мене є ляжки,попа не мала.І трішки бока.Тому мене анорексіком назвати язик якось не повертається)))))))
Де там попа? Там плоско. І грудей нема.
А волосся не лізе?
Мудробаба• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Я с самого начала своего похудения так и хотела,но меня не туда понесло,чтобы я 43 весила))))))))Я вообще мечтала 50 весить,помню)))))))
А почему вы не остановились на этой цифре?
Ответ дляМудробаба
Мне не нравились бока,бёдра.Они всё ещё были.
Ответ дляМудробаба
Де там попа? Там плоско. І грудей нема.
А волосся не лізе?
Ні,я ж приймаю вітамінні комплекси.
Рубаю олівлє• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Автор .. совет , пока молоденькая бросайте мужа и уезжайте от него подальше , в мир хорошей жизни и мужчины, который будет вас любить любой и закрывать базу может там все наладится и цикл и т д
Одна высота каблуков чего стоит, это просто убиться можно
Ответ дляРубаю олівлє
Нет,мой муж меня любит.И вообще,с чего вы взяли,что я худела ради мужа?Он наоборот просит немного поднабрать веса.
Рубаю олівлє• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Не любит никак , иначе таких вопросов бы не было , а был бы хороший врач.. и платье 2024 года, и спортивный костюм актуальный
Ответ дляРубаю олівлє
Так он предлагал,я отказалась.
Бавовнятий Пупс• 21 декабря 2024
Хотіла прочитати всі ваші відповіді, але цілих п´ять сторінок. Якщо ви худли і довго сиділи на низькокалопійнвй дієті, то місячні могли пропасти саме через дієту, а не через цифри на вагах. Організм розуміє, що прийшов голод і вам зараз дітей не прогодувати, і пригальмовує репродуктивну функцію. Вам не треба розкабаніти, а просто додати трохи калорій.
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так я вже ітак почала більше їсти,іноді їм від пуза взагалі((((((
Бавовнятий Пупс• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Тоді почекайте і подивіться, що буде. Повинно все само налагодитися.
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я їм все - і рибу,і яйця,і сир,і творог,і горіхи їм,і фрукти,і овочі,і курку,і зелень,і крупи і п´ю Омега-3 і п´ю вітамінні комплекси Vitrum,MULTIVITAMIN ZEST.Ви не думайте,що я харчуюся лише сухариками і шоколадками.Це не так насправді.
Пффф 100%• 21 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
90% що саме по собі , без набору ваги, не налагодиться і основна проблема -це не тільки місячні, на жаль. І розуміємо ми-жінки це тільки потім.
Пффф 100%• 21 декабря 2024
Ті хто ставить палець вниз-у Вас місячні зникали? Ви пройшли цей шлях? Якщо ні, до чого такі реакції? І не у вазі як таковій справа, а в реакції організму на неприродну вагу. У мене біли відсутні місячні при вазі 58кг, що для багатьох буде навіть забагато. Але більше не хочу експериментів. З плином часу посипалося здоров´я, все і одразу і з активної не хвороливої дівчини кров з молоком я перетворилася на протилежну. Нічого назад не повернути, на жаль. Організм не вибачає жорстких обмежень і кожен організм індивідуальний. У когось буде норм, у когось проблеми.
Ответ дляПффф 100%
Мені моя мама подзвонила,сказала - набирай вагу інакше я приїду із-за кордону рознесу тебе каже на частини
Пффф 100%• 21 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Немає одного однакового рішення для всіх. Є метод проб і помилок і прислухатися до свого організму. На щитовидку зверніть увагу - вона перша страждає і реагує швидко. Гормони не завжди набір ваги, є різні гормони. Мені гормони не допомогли. Хоча правильніше сказати, це були КОК і при прийомі місячні були , а при їх відміні знову не було. І так декілька періодів. Коротко кажучи у кожного свій шлях, але відсутність у молодого організму менструації, це не про здоров´я.
А ось і я• 22 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Сукня була куплена моєю мамою в 2014 році.
Ну так она устарела. Она не актуальная, купите себе нормальную модную одежду. Вы как тетка в этом платье, хоть и худая
автор Сирожено_пирожено • 22 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
Так,погоджуюсь з вами(((((
Угги в горошек• 31 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Блин вот как можно всех людей под одну гребенку? Одна девушка при таком весе и росте будет как кощей, а вторая просто выглядеть стройной. Зависит от мышечной массы и не только. И как вы можете свою подругу называть кощей) вы не подруга) интересно на вас посмотреть) небось пышная дама, которая завидует стройности подруги
Я стройная
Рост 170
Вес 58
А про то что она кощей - я ей говорю
Что набрать хотя бы 5 кг
Суцільна зрада• 31 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Я стройная
Рост 170
Вес 58
А про то что она кощей - я ей говорю
Что набрать хотя бы 5 кг
Если бы мне моя подруга сказала что я кощей , я бы ответила ей так, что она пожалела о своих словах) Какое вам дело сколько кто весит. Это невоспитанность, нарушение личных границ. Желаю в новом году ну судить людей за их вес
Угги в горошек• 31 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А чего вас так цепляет, что я написала о своей подруге?))
Суцільна зрада• 31 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Меня цепляет не конкретно ваше высказывание, меня раздражают люди которые осуждают и нарушают личные границы) Вот я вам скажу что для меня при росте 170 и весе 58 вы не стройная) Приятно? Вот и людям возможно не приятно что вы их кощеем назыааете
Угги в горошек• 31 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Ой да вы злая, оказывается)) раздражительная , нервная еще в добавок))
Желаю вам в новом году быть менее раздражительной
Адьес
Суцільна зрада• 31 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Адьес
Адьес так адьес😂 а вы я думаю скоро останетесь без подруг) с наступающим)