Вилами по воде• 22 декабря 2024

Хто в Новусі вже купував чепрвону ікру?

Маю подарунковий сертифікат Новус. Хочу придбати ікру червону. Хто брав, куштував?
Хитрушка-чекушка• 22 декабря 2024
А хіба там один вид ікри? За яку ви питаєте? Всі ТМ продаються не тільки в Новусі, а у інших супермаркетах.
Лапка• 22 декабря 2024
В Новусі ікри багато, різних марок і риби також.
В мене додаток Новус, я зазавичай через нього дивлюсь ціни і наявність в моєму магазині.
культУра• 22 декабря 2024
Яку саме ікру купувати плануєте?
культУра• 22 декабря 2024
Мені ось така смачна, але це все індивідуально
солнечный• 20 января в 22:57
Ось придбав фінську з риби , вирощеної у штучній водоймі спєцом для METRO , якщо з´їсти у чистому вигляді, позбавити ікринки, залишиться біла непрозора оболонка, наче з пластику. Це якийсь жах. Я такої зневаги до покупців ще ніде не відчував, щоб продавати таке лайнєцо
солнечный• 27 января в 17:00
Доречі, бачив різних снобів, які ходять по торгівельних площах з незадоволеним обличчям, так вони не купують ікру, яка приїхала на виробництво у замороженому вигляді. Тобто, це вже щось не те для споживання. Треба почитати про це десь