Акуна_Матата• 24 апреля в 14:56
Засолити рибу: що я роблю не так?
Купляю шматок лосося чи форелі. Сіль та цукор 2:1, пересипала і в холодильник на ніч.
Зранку купа води в мисці і риба тверда та якась зморщена. Промила, залила водою, вона відмокає кілька годин і потім стає нормальною.
Але проблема в тому, що де я не читала чи дивилася як солять рибу, ніде не було про це вимачування ні слова. Типу промив від солі і вона ідеальна красива - можна одразу їсти.
Як ви робите рибу?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Теж вимачую
Не вимачую
Не солю/не їм такого
Алина-1240• 24 апреля в 14:59
Солю куски рыбы просто в соли каменной, после вытираю соль салфетками и хаваю. Хватает часов 5
Chaterbox• 24 апреля в 15:02
Никогда не вымачиваю. Солю так же соль + сахар, утром едим. Рыба мягкая и малосольная
Акуна_Матата
• 24 апреля в 15:03
Ответ дляChaterbox
Я в шоці чому у мене так виходить, рибу беру різну і різних місцях, тому не в ній проблема. А скільки ви солі берете на 0,5 кг риби?
Акуна_Матата
• 24 апреля в 15:04
Ответ дляЭлис777
Много соли кладеться. Я тоже когда-то переложила и пришлось вымачивать. Сколько соли и сахара кладёте на кг рыбы?
Я зазвичай беру 0,5 кг шматок приблизно. То десь 2 столових ложки солі і 1 столову ложку сахару
Chaterbox• 24 апреля в 15:05
Ответ дляАкуна_Матата
Я не глаз кладу. Ну может две столовые ложки получается
На привозе• 24 апреля в 15:05
Я много соли не беру, солю как для запекания например, по вкусу, потом ничего не вытираю и не вымачиваю, просто ем.
Акуна_Матата
• 24 апреля в 15:05
Ответ дляChaterbox
Так як у мене…
Соня-сонятко• 24 апреля в 15:06
Я кладу в тарелку 1:1 соль и сахар, перемешиваю, беру рыбу и обваливаю не прижимая. Просто положила на соль с сахаром, подняла, потом так все стороны. И в судочек стеклянный. Через часов 6 можно есть.
Напланетянка• 24 апреля в 15:07
Ставте якийсь дренаж, аби рідина стікала на дно контейнеру. Або покладіть 2 шари паперових рушників. Я ще люблю класти під рибу і на рибу скибочки мандаринів чи апельсинів. Тоді риба має приємний смак.
Акуна_Матата
• 24 апреля в 15:08
Ответ дляНапланетянка
Та мене рідина не турбує, а більше що мʼясо саме тверде виходить
Chaterbox• 24 апреля в 15:09
Ответ дляАкуна_Матата
Так як у мене…
Тогда не знаю, вот рыба посоленная за ночь. Может с солью что-то?
Напланетянка• 24 апреля в 15:10
Ответ дляАкуна_Матата
Коли ставите дренаж, то зайва сіль з рідиною буде на дні і риба не буде пересолюватись.
Трахтибидох• 24 апреля в 15:15
Ответ дляАкуна_Матата
я на 1 кг риби беру 2 столових ложки солі і 1 столову ложку цукру
Ща как дам• 24 апреля в 15:18
Ответ дляАкуна_Матата
Це дуже багато, це пропорція на кіло риби.
Посудомойка• 24 апреля в 15:19
Шматок риби натерти крупною соллю в лоточок на 2 дні. Все!
Навіщо цукор там?
короткопамятна• 24 апреля в 15:31
Просто промываю, не вымачиваю и даю еще полежать пару часов потом в холодильнике. Зачем ее вымачивать?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 апреля в 15:32
У меня тоже становится плотной, но только сверху. Внутри же она мягка. Вода тоже натекает с рыбы, это нормально. Она с любой солью будет натекать (осмос). Так в чем проблема и зачем вымачивать?
Тоже беру 2:1 соли с сахаром, но соль крупная и ещё чуть-чуть рисового уксуса (он не такой уксусный). Нормально. Но я не сильно натираю.
Тётя Хрюша• 24 апреля в 15:33
Завжди солю, ніколи не вимочую. Сіль,цукор, цедра, ром, полежало ніч, паперовим рушником обтерла і нарізаю на бутери слайсами. Рідина в будь-якому випадку буде - це природний процес же, так завжди з засолюванням будь-чого. Злила, промокнула і все. Не мию, не вимочую
Тётя Хрюша• 24 апреля в 15:34
Ответ дляПосудомойка
Навіщо цукор там?
З цукром смак багатший, цікавіший.
А шо сталося?• 24 апреля в 15:36
такую рыбу просто солят. Одной солью. Никакого сахара. Сахар добавляют в жидкий маринад.
В вашем случае вы много кладете соли, а она вытягивает весь сок из рыбы, она становится сухой. Вымачивание поможет немного, но это уже будет вода, а не сок рыбы.
Я на кг рыбы кладу столовую ложку соли БЕЗ горки, хорошо жмякаю, добавляю немного подсолнечного масла, обмазываю им и в холод на ночь. Все.
Мочалкин блюз• 24 апреля в 15:36
Забагато солі та цукру- витягують рідинусз риби і вона краще зберігається....я лише трохи обвалюю і все. Не промиваю!
Мочалкин блюз• 24 апреля в 15:38
Ответ дляТётя Хрюша
А якщо ще буряк додати, то буде гравлакс!
Я теж так солю.
Невгамовна Бу• 24 апреля в 15:38
Спробуйте зменшити кількість солі та цукру вдвічі. Це сто відсотків від того, що додали багато солі. Я так колись промахнулася і теж дубова вийшла.