Освічую темряву• 22 декабря 2024

Вам дають премію чи 13 зп?

Поділіться, яка сума?
Мені нічого ніколи не давали.😢
Зілля до весілля• 22 декабря 2024
ні.
Гопница-Советчица• 22 декабря 2024
Нет
Байрактара• 22 декабря 2024
У мене премія 30% від окладу
Нормально
13 отримують хто працює 2 і більше років.
Мені з НГ ще і зарплату піднімають на 22%
Обнемашечка• 22 декабря 2024
До войны давали 13ю зарплату. Сейчас вообще ничего.
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Давали завжди 500грн на новий рік
Одна_на_всей_планете• 22 декабря 2024
Ні.
Не дають нічого. Максимум тисячу гривень типу подарунок до нового року.
ВсеПроВсехЗнаю• 22 декабря 2024
Ні. Минулого року давали.
ДелайКак_Я• 22 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Давали завжди 500грн на новий рік
ого, додати ще тисячу від президента і ви багатий буратіно)))
Шаманю второпях• 22 декабря 2024
15 лет стажа учитель 18000 гр зарплата , премию не дают, себе начальство выписывает
Шкварочка• 22 декабря 2024
Да ще одну зп. Вже дали
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Ато
Морожена_курка• 22 декабря 2024
Работала доцентом в университете- никогда не давали. Сейчас работаю на мужа, он мне дал премию )
Показушница• 22 декабря 2024
За умови виконання плану - так, дають 13 зп
Ще є квартальні премії за умови виконання плану. Квартальна це половина ставки
Ворожу на каві• 22 декабря 2024
Ні премії, ні підвищення зп.😭
Уходя дверю не хлопать• 22 декабря 2024
я работаю с 17 лет, сейчас мне 36, 13ой зп не давали ни на одной работе) премии иногда давали. на текущей работе - не дают
Говорю відверто• 22 декабря 2024
Да, 13ю дали среднемесячную
Угги в горошек• 22 декабря 2024
2195 євро
Ця сума 8 місяців процентно відклалася у роботодавця
Канікули з минулої пʼятниці до 2 числа ( на цю суму ) прожити
Коко На Страже• 22 декабря 2024
Ні. Тільки серуть у вуха про корпоративні цінності, спільні цілі та направленість на результат.
НаливайКа• 22 декабря 2024
Ніколи, за 15 років праці(
Гуру троллинга• 22 декабря 2024
нет, не дают. Но меня балуют плюшками в виде годовой топливной карты и полной амортизацией моей машины, оплачивали няню (когда ребенку было 3 года).
Істеріомама• 22 декабря 2024
Дають і завжди давали. Ось на наступному тижні чекаємо 13-ту. І з січня підвищення зп на 30%
пані Солоха• 22 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
+ целеполагание: вы хотите машину, а значит просите больше работы у начальника, он может быть это заметит и повысит зарплату
ТаПрямТам• 22 декабря 2024
13 не дают, но у нас квартальные премии, это 75% от оклада, а за год квартальная + еще дополнительная
Парова машина• 22 декабря 2024
Ні, тільки додаткові вихідні в грудні за свій рахунок
Ніколи не збрешу• 22 декабря 2024
Дали 13-ту 42453грн (це гола ставка).Ще чекаємо на зарплату в кінці місяця,і підняття з 1 го січня.
Аби ще війна скінчилась,то взагалі б супер.
Ща как дам• 22 декабря 2024
В Украине - никогда
За границей есть 13-ая ЗП и премия (у меня получилась на 20% выше ЗП) у тех, кто работает больше года.