Дюйм оф о4ка• Изменено 22 декабря 2024

Кто пользовался шампунем La´dor, как вам?

Корейский.
60 метрів сметани• 22 декабря 2024
Классный.
Мрію про космос• 22 декабря 2024
Трохи сушить волосся, обов´язково з кондиціонером, а так в принципі нормальний, але більше я його не куплю.
Люблю джаз• 22 декабря 2024
Мне никак, обычный шампунь
Алина-1240• 22 декабря 2024
Не мое,перхоть и волосы паклей
НеВРотик• 22 декабря 2024
Норм
Муууумие• 22 декабря 2024
В мене був в білій банці- непоганий. А зараз беру їх лінію в таких пузатих баночках, то майже всі перепробувала і всі сподобалися. Зараз фото додам
Муууумие• 22 декабря 2024
Ось такий. Ще є такого ж плану, тільки з дозатором, трохи дорожчий, також гарний
Ловлю капці• 22 декабря 2024
У мене пористе волосся, для мене це жах продукція цієї марки. 2 тижні відновлювала волосся після ладора
Цікавий писочок• 22 декабря 2024
У мене лише позитивний досвід. Уже 6 років використовую всю лінійку.
Спробувала різний шампунь, кондиціонер, маски, бальзами, масло, ампули від Ладор.
автор Дюйм оф о4ка • 22 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Який шампунь вам подобається?
У мене також пористе.