Не їм після шостої• вчера в 19:12

Як вам листування, це ок?

Познайомились та листувались 5 днів, листування було навіть більше гуд.
Були звісно певні моменти, іноді і я гостро реагувала. Але це...
Ми навіть не бачились, а тут ніби дозвіл мені дає ахах
Бензопирен• вчера в 20:23
Ответ дляНе їм після шостої
я запитала ок чи ні, щоб висловити свою думку, ображати не обов´язково. вам теж гарного дня)
На правду не обижаются. По моему комментарию можно понять что очень не ок🤦‍♀️

УжеВотДа• вчера в 20:23
Ответ дляНе їм після шостої
можливо, тому і запитую тут думку інших) я ж не проти))
вам це нормально знецінювати чужі емоції? (я не проти твоїх емоцій, якщо тобі так легше, то ок) від людини, яка тобі поки що ніхто
А що Ви хотіли, щоб він Вам написав? Ну, правда, що?
П.С. Мужик норм відповів, все у рамках було. Ви трохи того... чоловіки не таке емоційні як дінки, а Ви менше триндіть про всяку маячню, це для Вас незручності, що справи не зробили, що води немає, йому це взагалі нецікаво, то він ще норм відповів.
УжеВотДа• вчера в 20:27
Ответ дляНе їм після шостої
йой, невже ви не вживаєте мат в житті та не маєте звичайних людських емоцій?)))
Мужчины не любят, когда женщина сквернословит и матерится - запомните это!.. нормальные мужчины, а он Вам даже ничего по этому поводу не сказал и не сделал замечание потому что он нормальный.
УжеВотДа• вчера в 20:28
Ответ дляНе їм після шостої
ну йому не 40+) значно менше, має ж бути якийсь емоційний інтелект
С первой встречной?...хм
автор Не їм після шостої • вчера в 20:28
Ответ дляНезламна
Автор, ну написано душновато. Вот это ’прям злая’ . Та прям)) конец света
Ну он зрело ответил. Общей фразой. Вникать в ваши приключения с водой и отвечать ,как вы хотите - это же ваша проекция желаемого.
Вы из ничего, из обычного общения как-то уже на ровном месте упрекнули и навесили свои ожидания. Может и правда вам не по пути.
звісно, доросла людина не може бути злою, це дитяча позиція і потрібно себе завжди стримувати)) а щодо проекції погоджуюсь, це лиш моє бачення.

дякую за відповідь)
автор Не їм після шостої • вчера в 20:30
Ответ дляУжеВотДа
С первой встречной?...хм
чому ж з першою зустрічною? було знайомство, де люди один одним цікавились, так і будується довіра і нормальні відносини, коли людина може бути різною, тобто собо
УжеВотДа• вчера в 20:30
Ответ дляНе їм після шостої
дуже дивно, притворятися тим ким не являєшся) тому і на старті такі всі класні, ахахах
Ну, придерживайтесь дальше этой теории... эмоциональный интеллект и мат,.. что-то Вы в кучу все смешали..все свои знания, но оставайтесь собой!
Анчо Ус• вчера в 20:36
Жесть... Как он с вами ещё 5 дней переписывался и не сбежал раньше
автор Не їм після шостої • вчера в 20:36
Ответ дляУжеВотДа
так-так, людина яка пише бляха і ппц - немає апріорі емоційного інтелекту та загалом інтелекту. це ваша аксіома і вона зафіксована науково без будь-яких доведень))) звісно)

гарного вам вечора!

автор Не їм після шостої • вчера в 20:37
Ответ дляАнчо Ус
ось так, уявляєте) втекла я, нонсенс)
Анчо Ус• вчера в 20:39
Ответ дляНе їм після шостої
ось так, уявляєте) втекла я, нонсенс)
Спасибо,что спасли человека. Пройдите терапию для начала, пропадёт желание вываливать на незнакомых людей всё свое г..
СолодкаБулочка• вчера в 20:41
вы даже не видились, а уже показали себя полной неадеквашкой. чувак слился технично
а вы думаете, что это вы слили его
Баррикадница• вчера в 20:41
Ответ дляНе їм після шостої
я все ж рада. бо мені не цікава думка людини, яка опускається до образ, як ви вище, посилаючись на сама собі психолог)
Ну чем вас обидели? Вы матом кроете в общении с незнакомыми людьми, и вам типа нормально. А тут обыдно. С чего?
автор Не їм після шостої • вчера в 20:41
Ответ дляУжеВотДа
особисто знаю чоловіка, який не матюкається, але в житті з дружиною повний аб´юз...
Анчо Ус• вчера в 20:41
И что за ’эмоциональный интеллект’ почти в каждом сообщении? Пересмотрели ’коучей’ инстаграмных
Баррикадница• вчера в 20:43
Ответ дляНе їм після шостої
Тобто припадочной?
автор Не їм після шостої • вчера в 20:45
Ответ дляСолодкаБулочка
а вы думаете, что это вы слили его
та якось мені абсолютно це не важливо, хто злився перший чи другий)
Баррикадница• вчера в 20:44
Ответ дляНе їм після шостої
Так не важливо, что тему создали.
Ответ дляБаррикадница
Так не важливо, что тему создали.
так, було цікаво почути думку інших за відповідь його на мою. але хто злився перший - абсолютно не цікаво)

Баррикадница• вчера в 20:46
Ответ дляНе їм після шостої
Ну, вы почули. Зробили висновки?
автор Не їм після шостої • вчера в 20:49
Ответ дляБаррикадница
Ну, вы почули. Зробили висновки?
тут було десь 5% адекватних відповідей (тобто без образ), їх я почула. а тих, хто писав діагнози та всякі образливі слова - їх думку я не враховую
почитайте свої відповіді і зробіть теж висновки (наприклад, припадочная як ви написали)
автор Не їм після шостої • вчера в 20:48
Ответ дляБаррикадница
Тобто припадочной?
і вам всього вам найращого
Баррикадница• вчера в 20:49
Ответ дляНе їм після шостої
А на что вы обижаетесь все время? Это интеллект такой все время обижаться? Вы изначально на волу обиделись, потом на мужчину, потом на всю советчицу
автор Не їм після шостої • вчера в 20:51
Ответ дляБаррикадница
я не ображаюсь, я не знаю як ці слова назвати - образливі чи як?, як ви вважаєте, припадочная ваше слово як це в лексиконі називається українському чи російському?

це риторичне питання, всього вам найкращого, ваша думка мені не цікава, більше вам відповідати не буду)
Карапулька• вчера в 20:51
Пощастило чуваку, вчасно з´ясувалося що ви трохи тойво і він не вляпався у стосунки. Дівчатка, ви марно вчите автора типу так не можна і т.д., хай краще такі жінки відразу показують свою ’специфіку’, щоб нормальні чоловіки бачили з чим мають справу. Бо по відповідях чувак реально більш ніж адекватний, намагався бути коректним і викрутитися як тільки міг.
Баррикадница• вчера в 20:55
Ответ дляНе їм після шостої

Я вас не обзывала, я задала вопрос, для вас нормально выставлять себя в таком виде?
Или вам нравятся такие люди, которые бьются в истерике, вы прямо кайфуете и думаете, вот бы я так на ее месте?
Ну, вы считаете это нормой?
автор Не їм після шостої • вчера в 20:57
Ответ дляБаррикадница
Ну, вы считаете это нормой?
Припадочная, ви вважаєте нормальне слово і не обзивала?)))
и вашою цитатою, - Ну, и вы считаете это нормой?
Баррикадница• вчера в 20:58
Ответ дляНе їм після шостої
Я считаю таких людей не совсем адекватными. И большая часть людей здесь отписавшихся тоже так считают. А вы как считаете?
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 21:01
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ему повезло что она сама отвалилась. Хотя такие мужчины и сами умеют ставить точку вежливо, но понятно.
Он и подвел сказав, что ее нервы ни ей, ни другим не нужны. И автор завелась с пол оборота вместо того что бы остыть и только после вернуться к общению.
автор Не їм після шостої • 2 часа назад
Ответ дляБаррикадница
ви не відповіли на питання вище) Ваша відповідь мені: ’Припадочная’, - ви вважаєте це нормально?)) я на вашу думку не адекватна, але ваші висловлювання в мій бік, цитую Припадочная - адекватні)))

я не адеватна і припадочна на вашу думку, - собі ніколи не дозволю висловити так думку, тобто обзивати людину а вам це дозволено звісно і саме це адеватність) і на вашу думку я ще маю і зважати і враховувати вашу думку, ну-ну