Капитошечка• 22 декабря 2024
Коли тепер Старий Новий рік?
Не можу зрозуміти. Немає тепер?
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Вы вначале скажите, когда у вас Николая, а потом мы ответим, когда старый Новый год😂
Ну у меня по новому. А новый год на месте, как и старый нг. Правда мы его никогда не отмечаем.
Наверняка• 22 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Кстати, у меня в записной книжке планере пишет, что 21.12 - самый короткий день и Первый день зимы!
В Європі так і є.
Це тільки в радянському союзі зима починалась з 1 грудня
Фрикаделька• 22 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Що таке старий новий рік, це як?
Це як привід бухати
Іншого пояснення важко знайти
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
В Європі так і є.
А в Европе она когда начинается, если в ноябре уже зимние карнавалы
Фрикаделька• 22 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Ха, во Франции все времена года начинаются 21 числа: 21 марта — весна, 21 июня — лето, 21 сентября — осень, 21 декабря — зима
Наверняка• 22 декабря 2024
Капитошечка
• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Це як привід бухати
Іншого пояснення важко знайти
Чому? Це Меланки, Василя. Традиції козу водити.
Из Кукуева я• 22 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Ну так Маланки 31, Василя 1. З новим календарем все стало на свої місця, церковні свята синхронізувались з світським календарем. Тому ніяких нових-старих-нових років вже нема.
Щедруйте на Маланки, засівайте на Василя. Колядуйте на Різдво.
Капитошечка
• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Щедруємо ми в щедрий вечір, а він винас на перед Йорданом
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
фото
При этом 11.11 в Германии начинаются зимние карнавалы)
Из Кукуева я• 22 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Можливо, в різних регіонах свої традиції. В нас (Київ і Київщина) саме так, як я написала. Я навіть погуглила про традиції, можливо я щось наплутала. Але ні, все вірно.
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
05.12 - Йорданський Святвечір (або ще в бабусі називали ’голодна кутя’)
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
Капитошечка
• 22 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Від яких і духу не залишається після Різдва 25.12
Капитошечка
• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
Так і є
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
24.12 Різдвяний Святвечір
31.12 Щедрий Вечір
Київщина і Запоріжжя, в нас взагалі таких дат ніколи не було. Про назви взагалі мовчу, вони то були але дати інші.
Из Кукуева я• 22 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дати були інші. Але Православна церква Ураїни зараз святкує ці свята в дати, які я написала. Автор же запитувала про нові дати?
Капитошечка
• 22 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Як я навчалася в школі, в 1995 - 99 роки до нас приїжджали діти на Різдво з Запоріжської області. То вони перший раз бачили як ми святкуємо
Зараз донька навчається в медуніверситеті, то беруть на свята одногрупників з Запоріжжя, Одеси , Миколаєва
Карма хамелеона• 22 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
не існує ніякого старого нового року, це винятково радянська дичина.
Завжди не розуміла значення цього свята..
Не виправдовуюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Бо трохи різні традиції. Ми також у Запоріжжі святкуємо Різдво, колядники ходять. Але ходять тільки свої і до своїх. І також у нас 12 страв, і багато чого ще.
Для мене немає нічого нового в тому як захід святкує, бо дивлюсь, читаю. Щось є спільне, чогось нема. Це нормально. У кожному місті якісь свої традиції
Обстановщица• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
точно что век живи, век учись...
Спасибо.
Капитошечка
• 23 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так в нас теж різні сім´ї, одні святкують інші ні.
А ось і я• 23 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
да брехня,не было таких традиций.
Но сейчас врать модно стало.
Не виправдовуюсь• 23 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
да брехня,не было таких традиций.
Но сейчас врать модно стало.
Чего именно не было?
Дат таких не было, а остальное было. Там 3 даты написаны: Николая, Рождество и старый новый год, который щедрый вечер. Просто с новыми датами на 2 недели раньше
А ось і я• 23 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Чего именно не было?
традиций не было на эти даты. Это ложь.
Традиции были на даты, от которых ПЦУ отказалось.
И заставляют отказаться остальных.
Обстановщица• 24 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
традиций не было на эти даты. Это ложь.
И заставляют отказаться остальных.
По юлианскому Рождество и было 25.12. Грегорианский календарь скорректировал летоисчесление и привел в соответствие с актуальными астрономическими данными, сдвинув время вперёд. То есть 7.01 по Г.к. это и есть 25.12 по юлианскому. Просто страны перешли на новый календарь, а церкви - нет.
А ось і я• 24 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
ну так мы и отмечаем 7 января.)
Только стали обзываемы нехорошими словали.)