Шалена красуня• 22 декабря 2024
Як сину дізнатися про існування місячних? Як з ним поговорити, кому, і чи
взагалі варто говорити з ним про це, може він іще маленький ?
Може його цей факт шокую, 13,6 років
Луноликая Вика• 22 декабря 2024
он вас еще больше просветит, а не вы его терять сознание заставите такой подробностью женского организама ))))
Шалена красуня
• 22 декабря 2024
раптом йому дівчата щось розкажуть і травмують дитині психіку
Молчавочка• 22 декабря 2024
Чоловік, сподіваюся, знає про їх існування?)
Дорослий хлопець, має знати, чи він ніколи рекламу прокладок не бачив і не питав що це?
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Шутите))) а если они ему кормилицу покажут ... жуть, а если его за причинное место ухватят ..
Лика-прилипка• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Мамаша,ваш сын года три уже порно смотрит,а вы боитесь его травмировать.
СкиниУскачи!• 22 декабря 2024
Может он от друзей уже и в курсе событий, но думаю, правильно с вашей стороны посвятить в женские особенности. 1. Ему это не будет дикостью. 2. Он будет с пониманием и уважением относиться к одноклассницам, если услышит на физре, что у кого-то месячные или вдруг кто-то из девочек испачкается. Не будет вести себя как дикарь тыкая пальцем
Луноликая Вика• 22 декабря 2024
хотя, если рос в лесу с белочками и зайчиками, без интернета и одоклассников с друзьями его возраста +-, то не знает )
просвещайте вы тогда
Дуб береза• 22 декабря 2024
У нас є гарний автор книжок про секс-просвіту для дітей. У неї є книга ’без маячні про перші місячні’. Купіть і дайте сину почитати
Стрекоза любви• 22 декабря 2024
Я вважаю, що хлопці вже в такому віці знають про місячні. Знаєте, який середній вік за статистикою, коли хлопці починають знайомитись з порно? 7 років. Тому навряд місячні для нього таємниця.
Шалена красуня
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
але ж порно тільки для повнолітніх, чи підтримуєте ви перегляд порно до 18 років ?
це нормально ?
Лика-прилипка• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
це нормально ?
Вы думаете,там паспорт спрашивают?Я не підтримую,але знаю,що мій син в 12 років вже дивився,випадково дізналася.
Перекус беру завжди• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
А тролів із фантазією знову не завезли?
СкиниУскачи!• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Аааа…так вы прикалываетесь над нами, ясно.
Шалена красуня
• 22 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
в 14 років вже пізно щось пояснювати.
йому 13,6
Відкушу все що стирчить• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
йому 13,6
ну тоді однозначно потрібно поговорити поки не пізно
Скорая помощь• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
В таком возрасте уже с девочками на свидания ходят
Стрекоза любви• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
йому 13,6
От зі статті про українських підлітків:
Середній вік початку статевого життя серед опитаних, які уже мали перший секс - 14,4 років у хлопчиків і 15,1 у дівчаток.
А ви про те, чи можна порно до 18😆
Шалена красуня
• 22 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
НІКОЛИ, не дозволю, він ще маленький, знаю я ці побачення підліткові, петинг
ПлюшкамиБалуюсь• 22 декабря 2024
От всех травм вы его не убережете. Думаю добрые друзья ему уже все рассказали, увы. Сон не ухудшился в последнее время, оценки не съехали? Если да, то точно кто-то про месячные ему разболтал
Скорая помощь• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Откуда вы знаете, чем подростки занимаются на свиданиях в 13 лет?Он в 8м классе?
Дюйм оф о4ка• 22 декабря 2024
Автор, готовьтесь лучше. Троллить - пока не ваше.
А для других: в 13 лет мальчики про месячные они знают, конечно, но скорее всего не знают физиологию процесса. А вместо этого в голове у них мифы и глупости, которые они транслируют друг другу. Поэтому говорить стоит, и лучше гораздо раньше начинать, потому что в 13 он уже маму слушать не будет.
Кокосиха• 22 декабря 2024
Він може й знає, але не факт що правильно. Дивилась як хлопців дорослих питали про місячні, так вони думали, що дівчина не може пісяти з тампоном. А розміри тампонів - це для різних розмірів вагін))
Я б порадила його записати на лекцію до Юлії Ярмоленко, якщо ви в Україні і є можливість. Ну або книжка, як вище писали
празники не помню• 22 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
йому 13,6
То пишіть вже й, скільки днів
В підлітковому віці місяці вже не вказують. 13 років хлопцю, та й по всьому.
Він вже не крихітка, хоч ви і боїтеся визнати цей факт.