Психологічка• 23 декабря 2024

Куди поїхати відпочити з дитиною, щоб покататись якщо буде сніг?

І щоб були інші розваги ,щоб було де сходити
Можна поруч з Буковеллю, але не Буковель, бо не розраховую на 30-40 тис за житло за 4 дні
Буду вдячна за поради
Калинові вуста• 23 декабря 2024
А куди ви в горах ходити хочете?
Партизанка• 23 декабря 2024
В Трускавце можно остановиться, а в Буковель на экскурсию.
Носки на подтяжках• 23 декабря 2024
Сніг в Буковелі є по любому. Жити можна поруч.
Слоник-тоник• 23 декабря 2024
Яремче. Там и магазини і розваги можна знайти. Можна в Буковель поїхати, парк динозаврів, в самому Яремче Гедзьо ленд.
from Ukraine• 23 декабря 2024
ОАЄ там сніг цілий рік...захочите тепла то на дюнах можна поїздити
Мотористка• 23 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Ну там зовсім близько. ))