Подтяжка• 23 декабря 2024
Хто користувався косметикою LUSH? Як вам?
Пуки-куки• 23 декабря 2024
люблю их мыло, иногда беру.
несмываемые средства типа лосьонов для тела имеют очень сильный аромат, я не могу таким пользоваться.
Капитанша• 23 декабря 2024
Дуже пахучі.
Я за 15 років перепробувала багато, але з постійного це тільки шампунь Новинка та лимонная сенсація для рук була. Все інше так, на раз спробувати.
Счастье_же_вот_оно• 24 декабря 2024
Неогрунтовано дороги ні разу не екологічні, хоча і позиціонують себе так.
Ароматизаторів аж занадто. Колись користувалася, зараз не люблю