Джем Шакіри• вчера в 13:44
Хто купував косметику Sheglam
Як вам якість ?
Ніде в магазах немає пробників
А так наугад не хочу купувати
Ніде в магазах немає пробників
А так наугад не хочу купувати
Мамин тріль• вчера в 13:48
це китайський китай в гарній упаковці і з прикольним маркетингом, який оплачує покупець. можете наші glambee чи lamel купити - те саме. то й же китай в іншому пакуванні.хоча вони пишуть Турція - ніт, китай.
Алина-1240• вчера в 13:49
Ответ дляМамин тріль
Не то же самое, не врите
бибизяна• вчера в 13:49
Ответ дляМамин тріль
а lamel це наш бренд?
Алина-1240• вчера в 13:51
Ответ дляМамин тріль
Накупит глем би и ламеля и выкинет, шиглем намного лучше, некотрые продукты перешагали лореаль
КрестьянинДиор• вчера в 13:52
У доньки рідкі румяна. Класні) Я теж інколи їх юзаю на зміну своїм діор сухим
Сорока-ворона• вчера в 13:52
Ответ дляМамин тріль
Це косметика від магазину Шейн, звісно Китай
Админко• вчера в 14:18
я брала румяна жидкие, мне очень зашли - цвет, текстура, тушевались идеально, держались классно. сейчас у меня похожие румяна от худа и вот sheglam реально не хуже были по качеству. но упаковка у них отстой, она текла, вся косметичка была грязная и я в итоге их просто выкинула