Чарочка діда• 24 декабря 2024

ЯКІ краще...

Я більше люблю класику, підошва тракторнп не моє...хоча і модно
Результат:
вже голосів: 62
41 (66.13%) 2
21 (33.87%) 1
Колгоспниця• 24 декабря 2024
Вони на різну погоду, перші, коли тепліше. А погода буває різна, на різну погоду кращі різні.
Області пітьми• 24 декабря 2024
Вони не актуальні
Цукрові вишні• 24 декабря 2024
ой, какие узкие
где ж там пальчики будут?
уже актуальны с широким носом, чтобы пальчикам свобода была
Мурзилка• 24 декабря 2024
То вже ж була тема з цими черевиками. Для чого знову? Це типу реклама, хтось да запитає де купити?
Твердая валюта• 24 декабря 2024
Ответ дляМурзилка
Це точно. Бідося, ніяк не вибере...
Регионщица• 24 декабря 2024
Этот низкокачественный мрак ни к моде ни к классике отношения не имеет
Мішечок щастя• 24 декабря 2024
Унылое го*но.
Мию чакри щоденно• 24 декабря 2024
Ответ дляЦукрові вишні
ой, какие узкие
где ж там пальчики будут?
Где Вы там узкие увидели? Нормальной ширины обувь.
С широким носом выглядят как ботинки клоуна.
’Чтобы пальчикам свобода была’ летом нужно босиком ходить, а зимой в валенках.
Незламна• 24 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Можна на ваші подивитись? Хочеться нарешті глянути на взуття гуру моди, якісне, класичне і модне.
Тримбулька• 24 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Нарешті хтось це написав 🔥
Гопница-Советчица• 24 декабря 2024
Автор, це і близько не класика, про моду взагалі мовчу. Купуйте, які дешевші, бо на них все одно ніхто крім вас уваги не зверне.