Ондатрова шуба• 24 декабря 2024
Хто виїхав закордон на початку війни ви ще сподіваєтесь що сімʼя збережеться?
Я питаю без сарказму і підтексту. З мого оточення всі хто виїхав а чоловіки тут лишилися вже або розлучилися або в процесі . Зараз якраз триває скандальне розлучення у друзів ( чоловік подав) 😞.
Ондатрова шуба
• 24 декабря 2024
У сусіда жінка виїхала в Швейцарію. Спочатку у них були розмови що він як буде можливість переїде до неї . А коли така можливість зʼявилася вона йому прямо сказала що б він « не спішив». 😞
Заздрість то погано• 24 декабря 2024
Поки я планувала вернутись - сімя була не дивлячись на відстані
Зараз я не планую вертатись. Мене розчаровує, що чоловік ніяк не напрягається. На відміну від мене. Ні спроби виїхати, ні спроб якось себе вберегти.
Я можу припустити розлучення. Але поки що не можу припустити іншого чоловіка. Тож немає сенсу
SantaMonika• 24 декабря 2024
Соседка родителей уехала за границу с ребенком в 22, муж просил вернутся, молил. Вернулась. Мужа забрали служить. Приезжал в отпуск, на телефоне смс от новых фей ( она в скандал, он толкнул, может и не хотел так, но упала - перелом шейки бедра
Будет подавать на развод, сейчас мама ходит к ней - помогает по дому
Вряд ли в разводе виновата заграница ..а вот что вернулась, жаль
Там работу уже нашла и жилье-очень помогли
Оцененная• 24 декабря 2024
Все дуже просто
Те що раніше трималось на загальному побуті, сумісне житло. ’ Заради дітей’
Всі ці якорі викинули.
І залишились чисті відносини.
Нема почуттів? Нащо тягнути дохлу коняку
Всі ці якорі викинули.
І залишились чисті відносини.
Ондатрова шуба
• 24 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви часто бачитесь?
Джага-джага• 24 декабря 2024
Знакомый недавно выехал к семье, они в Германии с самого начала масштабной войны. Как мне сказали, сопровождал отца на лечение, мать умерла. Возвращаться сюда ему уже не придётся. В целом, все сделали правильно, старшему сына как раз 16-17 лет было, школу заканчивал.
Кумася• 24 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
Ой автор, мы с мужем разводимся. Три года не виделись и созвон раз в три месяца по вопросам детей...
Ну он то к вам точно не может приехать. А раз вы не хотели увидеть мужа за 3 года, то вполне логично.
БезникаяЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Моя подруга з Чернівців , всі її сестри , виїхали , покинули чоловіків .
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Так війна в країні, тому і виїхали подалі. Це нормально.
Помеха справа• 24 декабря 2024
Сусідка сидить тут вже 2 роки, донька 16 річна. Вдома чоловік.
Чого сидить, хз. Мову ледь вчить, миє підлоги.
Типу ради майбутнього доньки. А сама нарізно з чоловіком вже 2 роки. Наче не розлучаються, але хіба це життя...
SantaMonika• 24 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Ей так удобно и муж явно надоел. Любила бы - вернулась
Заздрість то погано• 24 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Ви часто бачитесь?
Відносно. Але я зрозуміла, що не хочу їхати додому. Напряжно. І який в цьому сенс
Оце мене трохи змушує задуматись про моє відношення до сім’ї. І до того, що я написала
Оцененная• 24 декабря 2024
Взагалі війна відкрила очі на багато речей.
Сімя, наприклад мама, доросла донька і чоловік що давно розлучився мають у спільній власності квартиру. І роками! Псують один одному життя за ті квадратні метри.
А тут хоп, рохеоячили будинок.
І всі вільні!
Уже немає тем для скандалів.
Хтось з сусідами воював так що життя не бачили роками. А тут хоп! Можна жити де хочеш
А тут хоп, рохеоячили будинок.
І всі вільні!
Уже немає тем для скандалів.
Срочнокпсихологу• 24 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
Сестра выехала с двумя детьми в начале, семья рассыпалась, её муж воюет, а она в Европе с кем-то познакомилась и подала на развод, сейчас живёт с тем человеком, детей он не обижает.
Не обижает, и на том спасибо. Терпит, видимо.
Кумася• 24 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Та що ж тут засуджувати? У моєї родички чоловік мав можливість легально виїхати, мав повне право на інвалідність - був перелом черепа. Не виїхав, бо бізнес, батьки і всьо такоє. Вона хотіла з дітьми назад, він такий ’ти що? 50 км до кордону з Росією, син підліток. Там сиди’ Ну от вона місяць тому повідомила його що зустріла іншого чоловіка. Він тепер пише їй кілометрові повідомлення, що вона не повинна робити дурниць і має зберегти сім´ю.
Тяжкий час. Кожен сідає за новорічний стіл з результатами своїх рішень
Ви так пишете ’батьки всьо такоє’, как будто это неуважительная причина. Не все могут пожилых родителей просто кинуть. Сколько одиноких стариков еле доходят до магазина ближайшего, потому что дети укатили в закат, даже не организовав никакой помощи. Это нормально и правильно по-вашему?
Джага-джага• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Вы невнимательно читаете советчицу :) здесь неоднократно и весьма доходчиво разъясняли, что муж - это кошелек на ножках, иногда совмещенный с вибратором, который нужно использовать в своекорыстных целях. Если за рубежом его платежеспособность под вопросом, зачем он нужен?
Синиця у спідниці• 24 декабря 2024
ті, які не розлучились, ще мають пройти потім випробовування воз´єднанням родини. Це теж непросто, це по суті нове знайомство з партнером, вже інші люди, і він і вона.
Моя подруга каже, що навіть коли вони не бачились 4-5 місяців, то кожного разу звикали один до одного, до звичок один одного і до присутності один одного.
Що вже казати про роки.
Ответ дляКумася
Війна це взагалі ненормально, мамі пропонували виїхати. Папа не потребує догляду
ИграйМойГормон• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А чоловік?
Тобто свою сраку рятую а чоловік як там буде ))
БезникаяЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А чоловік?
Якщо є діти, то вони завжди в пріоритеті. Їх безпека, життя та здоров´я на першому місці.
Оцененная• 24 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Дуже упрощенно написано.
Пара це два партнера з спільними інтересами і баченням життя. Вони ідуть по життю опираючись один на одного.але вони не стають одним цілим, вони кожен особистість.
І буває коли у людини змінюються цінності, погляди на життя. І партнер або підтримує тебе, або спокійно реагує на твої зміни, або категорично не приймає
В данному випадку у жінки відбулась змінна цінностей. І вона вже не може приймати партнера як раніше
Так буває. Це боляче але це нормально
Кумася• 24 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Не напрягаетеся? Да вы бы побыли в его шкуре, что выйти на улицу страшно.
Девочки, я ответы читаю и удивляюсь. Такое ощущения, что муж - это пахарь без эмоций и, если он сломался, его пора бросить.
Очень странно. Видимо, любви в таких семьях нет.
Идууу--уууу блин• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Из Черновцов ? Я понимаю, в первый год всем было страшно и никто не знал, что дальше. Но Черновцы за три года без ракет от слова совсем и даже близко их там не было и уже понятно, что и не будет. Это же не Львов и не Ровно даже. Уехали и не вернулись, значит мужей терпели всю жизнь, а тут такая возможность новых найти
Чудовий каламбур• 24 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
З мого оточення сімʼям все вже, майже 3 роки
Одна сімʼя разом і чекають, він військовий. Інші розійшлися. У одного інша жінка вже.
От і у мене зі знайомих не розлучилися лише ті, де чоловік на фронті. Бо там що вона в Україні, що ні...
Оцененная• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А чоловік?
Ні, потрібно умовно лягти рядочком і померти.
( Не стосується пар з Чернівців, там жінки поїхали на заробітки)
Иванка Бур• 24 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Так таке спостереження, як військовий то чекають. Не бачаться, приїжджає сюди коли відпустка у нього.
Злива інформації• 24 декабря 2024
В мене в усіх подруг та знайомих чоловіки до них виїхали, тільки й одна подруга катаємося в Україну до своїх.
Злива інформації• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Не знаю навіщо …
Але так , вони це називають сімʼєю )
Вони там все життя на заробітках, їм нормально жити не разом
Оцененная• 24 декабря 2024
Ответ дляКумася
Ви знаєте. Це чудово! Що жінки зрозуміли що можуть жити без чоловіків. Виявляється вони не здихають від голоду під забором.
За чоловіків не хвилюйтесь - самий забулдижний свисне, набідить десЯток спасатєльніц
ИграйМойГормон• 24 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Які заробітки?
Виїхали як війна почалася.
Вони мали тут роботу в школі .
Якби вони працювали закордоном , це інше.
Виїхали як війна почалася.
Вони мали тут роботу в школі .
Злива інформації• 24 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Так, ще є дружини військових - який їм сенс сидіти в Україні? Чоловіки приїжджають у відпустку до них