Ондатрова шуба• 24 декабря 2024
Хто виїхав закордон на початку війни ви ще сподіваєтесь що сімʼя збережеться?
Я питаю без сарказму і підтексту. З мого оточення всі хто виїхав а чоловіки тут лишилися вже або розлучилися або в процесі . Зараз якраз триває скандальне розлучення у друзів ( чоловік подав) 😞.
Лорка-хлорка• 24 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Так, якось дійсно дуже багато розлучень на кінець року. Але у мене розлучається і багато тих хто нікуди не виїхав.
А взагалі половина шлюбів закінчувалася розлученнями і до війни
Під дією стресу дуже багато чоловіків проявили себе ’гавном’, то ж чи на відстані, чи ні, вже не особливу роль зіграло. Дуже зріс рівень зради зі сторони чоловіків -а раптом в окоп, а я не перестрахування все що не втече
.
Творю чудеса• 24 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
не умели давать денег ? вот лохи)))
имейте уважение к погибшим уже на войне, не несите чушь
А чому не можна сотні чоловікам обʼєднатись і потрусити той бус, щоб більше на дорозі не стояв?
Це багато грошей треба ?
Ответ дляБабайко
Вы забываете что забота о детях полностью на плечах выехавшей женщины,а зачастую оставшийся муж не считает нужным переводить деньги
Действительно, он же тут херову гору денег зарабатывает и ему ни еда ни одежда не нужны.
Вы серьезно? Женщина с детьми сидит на пособии в бесплатном жилье, со всякими раздачами от благотворительных организаций и церквей.
Мужик в Украине пытается выжить с упавшим в разы доходом и часто присматривая за собаками и кошками жены и ее мамой.
А она прям страдает в Германии.
Лорка-хлорка• 24 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
З мого оточення сімʼям все вже, майже 3 роки
Одна сімʼя разом і чекають, він військовий. Інші розійшлися. У одного інша жінка вже.
Ті, кого не підбирали, як сарана накинулися ще в перший рік на чоловіків, жінки яких з дітьми виїхали. А чоловіки не особливо розбійників стали. Скільки тем було рік -півтора тому, де тішилися старі діви та одиночки, що чоловіків відходили, поки жінки з дітьми за кордоном.
ЛеньГуглить_правда• 24 декабря 2024
ніколи в житті сім’я не збережеться! ніколи. повна руйнація. і не факт, що людина знайде себе за кордном.
Чудовий каламбур• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Херсон не Чернівці.
Якщо в Чернівцях поїхала і не повернулась, то не той шлюб там був, щоб за нього триматись 🤷🏼♀️ і не у війні чи кордонах справа
БезникаяЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Особенно на немецком социале )
Це вже кому, як. Не всі на соціалі.
Особисто я не на ньому, навіть не в Німеччині і взагалі не на тимчасовому захисті.
Але людей, які на ньому не осуджую.
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляSantaMonika
Соседка родителей уехала за границу с ребенком в 22, муж просил вернутся, молил. Вернулась. Мужа забрали служить. Приезжал в отпуск, на телефоне смс от новых фей ( она в скандал, он толкнул, может и не хотел так, но упала - перелом шейки бедра
Будет подавать на развод, сейчас мама ходит к ней - помогает по дому
Вряд ли в разводе виновата заграница ..а вот что вернулась, жаль
Там работу уже нашла и жилье-очень помогли
Читая все это. Я понимаю, что хорошо, что я одна была
Сяду на шию, дорого!• 24 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Можливо вам лише здається? Чому ви в своїй країні й у своїх людях бачите лише погане? У вас завжди всі історії з негативом - пусті вулиці в Києві, психи, алкаші, тепер розлучення...
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Можливо вам лише здається) чого вам треба на особистості відразу перейти?
ИграйМойГормон• 24 декабря 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Повернулась коли чоловіка забрали у військомат.
То вже не їдуть , тримаються чоловіків
То чого виїзжали
То вже не їдуть , тримаються чоловіків
То чого виїзжали
Ответ дляЛорка-хлорка
.
Не знаю що там зі зрадами, а от проблеми з алкоголем, наркотиками, азартними іграми з´явилися у багатьох
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А чоловік?
Тобто свою сраку рятую а чоловік як там буде ))
Мне интересно, а если бы женщин не отпускали. А мужчин да. То сколько б мужей уехали бы, спасая свои сраки, а жён бы оставили
Чудовий каламбур• 24 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Це вже наслідок удару по психіці. Пр депресії багато людей йде не до психіатра, а в бар...
ИграйМойГормон• 24 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Не знаю 🤷♀️
Ответ дляЛорка-хлорка
.
И женщины тоже. Среди знакомых- три семьи , где жены урулили с детьми- подростками или даже без детей и оставили мужиков присматривать за родителями ( и ее и его), домами, зверями. За почти три года только одна регулярно приезжает, помогает. Две другие, по телеграмму общаются, вечно ноют, жалуются на тяжелую и скучную жизнь в Германии, просят денег на поездки ( раньше им было проще путешествовать, теперь что-то убрали и нужно за свои) и технику детям, себе. Обе были в Украине 1 раз на пару недель, зубы приезжали лечить.
Вам не кажется закономерным, что в такой ситуации мужчины нашли тех, кто в них заинтересован?
Одна пара развелась, мужчина женился уже, другая пара в процессе.
Реакция жен как же он мог? Действительно, ему же не секс, ни забота, ни поддержка не нужны, только ей тяжело.
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляИграйМойГормон
І як ми тут живем з цим усім
Пішла збирати манатки закордон.
Кто-то уехал , кто-то остался
Это нормально
Море Щастя• 24 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
А що вони для того зробили, щоб попасти в Європу і не попасти в бус ?
Взагалі чоловіки дивні істоти. Їх закрили, залишили без прав, бʼють і кидають в буси. Вони мовчки - ходять на роботу. Терплять
Ну, то хай. Як їх рятувати?, як вони самі то не хочуть ..
Як би чоловіки не попадали в бус і не йшли воювати, Україна вже б давно рашкою була.
І вас, всратих біженців, вже давно б звідти погнали.
Бісять мене люди, які сидять по Європах завдяки війні, і ще розказують як чоловікам треба права відстоювати.
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Все развелись в моем окружении, у всех мужчин новые партнерши/жены
А у женщин?
Дама-мадама• 24 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
З відключенням світла згодна, але комендантська година там аж з 00.00 до 04.00 (яке горе), піднесення економіки в Чернівцях з часів 2 світової не бачили, з нинішньою війною там навпаки, трошки розквіт намітився, якщо, звісно, припустити, що це слово можна застосувати у відношенні Чернівців. Але глобально роботи як не було, так й нема
Так и со светом все снова ок. Я только втянулась по лестнице ходить, крепатура прошла, захекиваться стала не на 5, а на 8 этаже. И снова в лифте катаюсь… ну прям не судьба мне спортсменкой стать 😂
Бритоножка• 24 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
Ой автор, мы с мужем разводимся. Три года не виделись и созвон раз в три месяца по вопросам детей...
Ви прожили разом скільки років, нажили дітей, а за три роки не було можливості і бажання зустрічатися, чи не було необхідності, бо виявилося, що у кожного тепер своє життя ?
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Не знаю. Особисто мені на заході - рай на землі.
Спокійно, смачна не дорога їжа, шикарна сфера краси і обслуговування.
Я працюю в Україні, заробляю.
Як подивлюсь на ці Лагері біженців, ось цю гидоту що дають в Лагері.
Ну невже люди їдуть зі своєї теплої хати, полишають сало в погріб і мариновані помідори.
Щоб там оті всі проблеми вирішувати з мовою, лагерями.
Я працюю в Україні, заробляю.
Я думаю для советчиц главное это ногти, ресницы и все. А все остальное ок. В теме , где девка сделала аварию , все писали ,что она не будет сидеть, это же Украина
Ну и что ? Главное ногтики можно сделать, брови, а то что тебя мажор собьёт машинкой и ему ничего за это не будет
Это неважно
Не виправдовуюсь• 24 декабря 2024
Ответ дляОцененная
А ще ж такий момент, що люди ті що поруч , щ якими ми спілкуємось щодня стають близькими і рідними.
І навпаки - ті що забагато кілометрів потроху віддаляються. Ми вже спілкуємось з ними з ввічливості.
Або з надією на те, що коли обставини поміняються, спілкування повернеться, якщо всі докладуть зусиль.
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляОцененная
Ой, не треба ось цих старообрядних висловів
Про горе бідність і радість придумали чоловіки.
Щоб сиділа жінка і місце своє знала.
Чоловік ходять собі піструни парять по баням, з друзями бухають.
А ти жінка знай своє місце і в радості і в горі.
Все! Лавочка закрилась.
Щоб сиділа жінка і місце своє знала.
Все! Лавочка закрилась.
Вот вот
Мужики сваливают очень быстро, если хоть какие-то проблемы
МадамОхмури• 24 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Моя семья уехала в полном составе, так что все нормально, не переживайте.
Нахрена вы в этой теме? По ходу вы сильно волнуетесь, наверное беженки без мужей мужа атакуют
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Честно, смотрю по своему окружению - за 2,5 года все кто хотел выехать - выехал, кто хотел сделать бронь - сделал. Вопрос цены и связей.
Вся суть страны
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
А она прям страдает в Германии.
Лучше бы наоборот было
Всех в сад• 24 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
А она прям страдает в Германии.
А почему кошки и собаки жены, а не общие