Бавовнятко• Изменено 24 декабря 2024

Бухгалтери. Допоможіть зрозуміти чи вірно мені оплатив орендар на ФОП

Я не платник пдв
Я 3 група спрощена система

А він тут якісь ПДВ вказав, в одних платежах вказав суму пдв , в інших 0
Це правильно?

Я тільки зараз це почала перевіряти.. декларації подаю без задньої думки.. тільки цифри контролюю.. а оце призначення ніколи не читала
Путающаяся• 24 декабря 2024
Ховайтесь....ТЦК по вас виїхало!!!
Ms. Анонимная• 24 декабря 2024
Звісно не треба ПДВ вказувати. Робіть орендарю рахунки з правильним призначенням платежу і нехай вказує так, як буде у Вас в рахунку. Здається він сам не знає, як правильно ось і вигадує
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Так
Але я переживаю чи в податковій не буде питання до мене
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Як воно правильно має бути
Без ПДВ
Чи писати ПДВ 0%?
Щаслива Я• 24 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Так
Ніяких питань не буде, оскільки ви не платник ПДВ.
У вас в договорі прописано, що сума оренди так-то БЕЗ ПДВ, що ви не платник ПДВ ? Якщо так хвилюєтесь, заставте вашого орендаря написати вам листи з уточненням призначення платежу (це зайве звісно) але таким чином вони точно запам´ятають, як писати.

Швидше за все не звертають вагу при заповнення платіжок.
Щаслива Я• 24 декабря 2024
А які ви рахунки виставляєте, що там вказуєте ?
Хлопаю ресницами• 24 декабря 2024
І чому не вказуєте в рахунках за який період має бути оплата?
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Я ось так пишу в рахунках
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ось так пишу в рахунках
Elena8188• 24 декабря 2024
Напишіть на рахунку внизу приклад. У призначенні платежу вказувати: оплата за оренду приміщення за період ,...... згідно рахунку № від ........, без ПДВ
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляElena8188
Дякую вам
Буду так і писати по вашому шабллну
Щаслива Я• 24 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Ось так пишу в рахунках
Ось гляньте, ідеальний приклад, ваш.
Зверху в шапочці під Вашою назвою у вас має бути прописано платник єдиного податку за ставкою 5%, неплатник ПДВ.
І внизу рахунка б вказала БЕЗ ПДВ.
Дивитися приклад на фіолетовому фоні.
https://smartfin.ua/blog/vystavlyayte-rakhunky-na-...
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ось гляньте, ідеальний приклад, ваш.
І внизу рахунка б вказала БЕЗ ПДВ.
Дивитися приклад на фіолетовому фоні.
Я вам дуже вдячна
Тану на сонці• 24 декабря 2024
Ваш орендар дуринда, хотіла інше слово написати на букву Д. Подзвоніть йому і скажіть щоб оплату робив згідно виставленного рахунка, а не як вздумається, то з пдв, то без пдв. Призначення строго по рахунку. І ви зі своєї сторони пишіть в рахунку ’без пдв’
TaFo• 24 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Як воно правильно має бути
Без ПДВ
Чи писати ПДВ 0%?
вы не плательщик ндс. вы не имеете права указывать ндс по ставке ноль.
от придурков ваших просите справку на фирменном бланке с печатью об уточнении назначения платежа. подкалываете под банк и договор
автор Бавовнятко • 24 декабря 2024
Ответ дляTaFo
Дякую вам