Я не Тролль• 23 ноября в 17:48
Дівчата, а ФОП третя група обов´язково мусить мати приміщення?
Наполягає бухгалтер, що ФОП зобов´язаний мати в оренді приміщення і надати для податкової договір оренди.
В нас вся діяльність дистанційно відбувається (інформ та організаційні послуги), невже навіть для цих кведів таке обов´язково?
Може хто підкаже як то перевірити?
Элька-Карамелька• 23 ноября в 17:50
Я репетитор. Фоп 3 гр. Никакого помещения в оренде у меня нет, зачем оно мне?
Завжди мало• 23 ноября в 17:57
Я вже декілька років на 3 групі без приміщення. Тільки зараз взяла приміщення в оренду, оскільки відкриваю офлайн магазин і для прро треба 20опп
СкокоМнеДадите• 23 ноября в 18:05
Где она такое вычитала?
Больше 2 лет 3 группа (в том числе информ.услуги), без аренды.
Фокус-Покус• 23 ноября в 18:08
Я самозайнятий бухгалтер, який надає бухгалтерські послуги уже 7 років. Ніякого офісу немає, так як такої норми в законодавстві немає.
У Вас бухгалтер некомпетентний, задумайтесь про якість і правильність її звітів..
Добавлю, що у мене також 3 група
Гидроусилитель руля• 23 ноября в 18:09
Ответ дляФокус-Покус
Добавлю, що у мене також 3 група
Може, діяльність потребує ліцензування.
Але тоді договір оренди не в податкову🤔
Айпишница• 23 ноября в 18:15
6 лет на 3й группе, редактор сайта, предоставляю информуслуги Мое помещение - моя квартира
. Впервые о таком слышу.
Спішу - перекидаюсь• 23 ноября в 18:20
Ну где-то же вы свою деятельность ведете.
Об этом месте и подаете форму 20-ОПП, даже если это ваша или просто арендованная квартира.
Голубая фишка• 23 ноября в 18:27
Я ФОП на 3 групі, теж інформ послуги надаю, приміщення в оренді маю, але це геть ніде не вказується.
Щось бухгалтер заганяє Ваш, міняйте, бо наздає Вам звітів
Голубая фишка• 23 ноября в 18:30
Загуглила, це якесь нововведення 2025 року чи що.
А Ви давно ведете діяльність? Бо я з 2021 року.
Я не Тролль
• 23 ноября в 18:49
Ответ дляГолубая фишка
Ось зараз оформлюємося
Жена миллионера• 23 ноября в 19:24
Ответ дляГолубая фишка
Вперше чую. Оформила у вересні.
Жена миллионера• 23 ноября в 19:26
Ответ дляЯ не Тролль
Ось зараз оформлюємося
А чому ви одразу бухгалтера взяли? У вас намічається щось грандіозне?
Я не Тролль
• 23 ноября в 20:08
Ответ дляЖена миллионера
Та наче ні, просто багато чого незрозумілого було в наших діях, плюс щодо податків консультація ж треба щодо форми оподаткування, тощо.
Жена миллионера• 24 ноября в 10:36
Ответ дляЯ не Тролль
Ну, може, у мене занадто примітивна діяльність - я репетитор. Подивилася ютубчик і розібралася сама.