Мы затягиваем с понижением мобилизационного возраста так же, как затягивали с мобилизацией, — глава фонда «Вернись живым» Тарас Чмут. Военные просят молодежь.
Це все шум
Нічого молодь не вирішить, без достатнього захисту, зброї, і мотивації.
Це не про то все зараз, це якесь димкопускання -ДратуваннЯ
А мотивації не має, у нас мобілізація провалена, несправедливість росте, а рекрутинг не запрацював.
Система совкова не поборена.
Зараз потрібна, від так званих партнерів, не оце, спічі вимоги, а система іншого - стримання Індіі, Китаю с півн кореі в допомозі рф, санкції більш дієві, дозволи нам, більша зброя нам, як гарантія. Можливо макронщина в світі слухів миротворців.
Україна сама не може це гребти.
Саме просте сказати - дайте людей. Ага
Але вік 21 ст у війнах- це не людьми.
Вони бажають форпост тут стримання рф і корейців і ірансткого гавна, китайсткого, то ж засоби мають бути іншими.
недавно приклад бою був у Бутусова і Ігаля - повністю відкинуто противника не людьми, а фпв дронами відбили. Це пріорітет
І нашим і тим
Мені ще інколи вважається, що змі і ці той сказав, цей сказав,, той відосик зняв, як тилова боротьба з суспільним настроєм
Система совкова не поборена.
Україна сама не може це гребти.
Саме просте сказати - дайте людей. Ага
Але вік 21 ст у війнах- це не людьми.
І нашим і тим
Есть соответствующие критерии и приоритеты по возрасту и физическому состоянию бойцов, которых нужно тренировать, и после этого они отправляются на фронт. И этот запрос есть от военного командования. Показывая конкретные цифры, которые нужны им в украинском войске, нужно готовить бригады, которые придут на замену тех бригадах, которые уже два года стоят на фронте
Молодежь защищает так же свою землю, как и любой человек. У всех граждан Украины равные права абсолютно. Да, в большинстве своем взрослые люди, которые на войне - они воюют ради будущего. Но это и будущее этой молодежи. Но и эта молодежь, которой до 30 лет, которая может дать технологический прогресс в этой войне, может помочь. Они также борются за свое государство, за свою жизнь и за свое будущее
Ответ дляНіка Найз
Серйозно? Молодь дасть технологічний процес? Перестаньте постити фуйню, аж зле стає. Яким чином? Молодь займається закупівлею технолоічної зброї? Ні. Зброєю та технологіями повинна займатися держава.
Два покоління мужчин вже викосили. Давайте візьмемося за молодь. Дійсно, а навіщо вони потрібні? А відбудовувати країну, боротися за залишки економіки хто буде? Потрібні будуть міціні чоловічи руки.
Чи... ми не збираємося нічого відбудовувати? Немає потреби?
Ответ дляДресса
Если рашисты захватят Украину, то восстанавливать уже будет нечего!
Кудесница полесья• 24 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Трамп сказал, что и так уже нечего восстанавливать.
Кудесница полесья• 24 декабря 2024
❗️Війна закінчиться у 2025 році мирними переговорами або знищенням однієї зі сторін, — Орбан
Право Знати | Підписатися
Antoninaya1• 24 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Право Знати | Підписатися
Якщо десь не помітно, то ніякого або не існує, одна зі сторін вже відсотків на 60 знищена, тож нащо вже ті перемовини стороні, що має переваги у всьому.
Кудесница полесья• 24 декабря 2024
Ответ дляAntoninaya1
Щоб просто припинити і забрати одним махом
Вони можуть воювати ще столітя, але нащо воювати, якщо можна за результати перемовин одразу забрати,що хочеш
Antoninaya1• 24 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Щоб в майбутньому мати клопіт? Ні, ’померла, так померла’. Простіше зараз ще два-три роки повоювати корейцями і в цьому столітті вже не очікувати заворушень з нашого боку.
Ответ дляНіка Найз
На потери рашистов посмотрите и цену которую они платят за каждый метр Украины!
Потери рашистов интересуют вас и ещё одну ботяру. Со 140 млн населения мужиков (плюс ещё всякая корейская шваль) больше всех нас с женщинами и младенцами вместе взятых, хоть обмобилизируйся
Ответ дляДождливая
Потери врага всегда должны интересовать на войне! Иначе победы не видать!
Ответ длячаревна
Новость фуфло. Утром утку запустили, через час после реакции людей опровергли.
Кто должен идти воевать, дети, защищать мужиков которые прячутся от мобилизации.
Или дети военных, отцы которых пошли добровольно, чтоб своих детей защитить?
Партнеры как бы уток не гоняют..у них бабки на кармане, и их дадут лишь на опр условиях!
Акварель 38• 24 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Та не хотят они (молодеж )бороться!!!Пусть выпустят людей заграницу !Не надо за них додумывать что они хотят или могли бы
Акварель 38• 24 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Украина может еще мобилизовать до 5 млн мужчин в возрасте 18-60 лет.
А кормить и одевать их будут волонтёры!!А волонтёры от куда бабло на это возьмут???С нищего населения.Которое и так будет платить 5 % военного збора и пытаться выжить