Угги_в_горошек• 29 ноября 2024

У 2025 році всі чоловіки 18-25 років пройдуть базову військову підготовку

Напевно Ви вже бачили цю новину про те що - У 2025 році всі чоловіки 18-25 років пройдуть базову військову підготовку. Почнуть з студентів, а далі і всі 18-25. Планують з січня закликати.
Як до цього відноситесь?
Я б наприклад абсолютно не хотіла, щоб мій син проходив цю підготовку, тому що після неї вже легко зможуть мобілізувати бо людина вже навчена. Хоч і вони тепер кажуть, що не будуть мобілізувати доки не настане мобілізаційний вік або людина сама не забажає.
Хто не бажає, щоб його діти проходили цю підготовку, то як плануєте вберегти від цього своїх дітей?
Діліться своїми думками.
Карма хамелеона• 29 ноября 2024
Не навчаних людей теж мобілізують легко.
Губи до вух• 29 ноября 2024
Удалено администрацией...
Трохи злякана• 29 ноября 2024
Чао , всі виїхали
Погано
Кумедний ґудзик• 29 ноября 2024
В нашій країні вже років 10 всі чоловіки повинні проходити базову військову підготовку, а всі жінки - медичну
Замулена ріка• 29 ноября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
З якого переляку?
чаревна• 29 ноября 2024
А, что в этом плохого?
С таким соседом лишним не будет иметь умение держать автомат в руках.
Раньше в школе этому обучался, тиры были для стрельбы.
90x60x90• 29 ноября 2024
Удалено администрацией...
Король дивана• 29 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 29 ноября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
З якого переляку?
як раз, щоб потім не лякатися
Мальдивирую• 29 ноября 2024
Це те, що раніше ми проходили в школі. Їздили стріляти на полігон, рили окопи, вивчали основні види озброєнь, військові команди на різні випадки, та багато іншого.
Здається 2 неділі це відбувалося. Останні 2 класи 9 і 10.
Король дивана• 29 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 29 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
ви теж не затримуйтесь
Замулена ріка• 29 ноября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
як раз, щоб потім не лякатися
Ми вже налякані тцк і війною.
90x60x90• 29 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 29 ноября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ми вже налякані тцк і війною.
звісно, що політика мобілізації зеленню повністю провалена, як і багато чого ще
КоКоКоКоКоКо...• 29 ноября 2024
Саме в підготовці нічого поганого не бачу, а навпаки .
чаревна• 29 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Жалоба
Кумедний ґудзик• 29 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
пнх
Помаранчова душа• 29 ноября 2024
А жінки?
Оле Лукойе• 29 ноября 2024
Ставлюся негативно. Вважаю, що хлопцям, так дівчатам не місце в сучасній Україні і підлітків треба вивозити з країни, якщо є така змога, щоб у них було хоч якесь майбутнє. Хоча щоб не воювали. А краще дітей, щоб у них було більше часу на інтеграцію і вони потім не рвалися до дому.
Служба чи підготовка повинна бути виключно добровільною, по контракту, добре оплачувана з соціальними гарантіями і пільгами, а не все це.
Like-995b• 29 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Судя по последним событиям в Европе раскромсают всех ) радикалы он такие
Помаранчова душа• 29 ноября 2024
Ответ дляLike-995b
что за новости?
Kidstaff Bot• 29 ноября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Апель-синка• 29 ноября 2024
Ответ дляМальдивирую
Мы в 90х в технникуме учили первую мед. помощь, хорошо помню, что голову бинтовать учились. И противогазы на время надевать. А в институте типы укрытий мне на зачете по военной подготовке попались.
В 2014 сами организовали группку с коллегами и проходили с парамедиком первую домед. помощь, на всякий случай.
Like-995b• 29 ноября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
что за новости?
Да масса) вон в Голландии евреев порезали , убили после матча
Кайдашева дочка• 29 ноября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А зачем человеку готовиться,уметь стелять и все такое если он не настроен идти на фронт?
mede_ya• 29 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
запитайте у швейцарців, і на тих, хто готовий, нападають набагато рідше
Апель-синка• 29 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
смотря к чему готовиться. может завтра придется окопы рыть возле дома.
или кровь раненому соседу останавливать после обстрела (не дай бог никому!)
Кайдашева дочка• 29 ноября 2024
Ответ дляmede_ya
Хай роблять проф.армію .А не людей кидають в бусики
Кайдашева дочка• 29 ноября 2024
Ответ дляАпель-синка
Что б не пришлось рыть окопы пусть откроют границы.А и оказаться помощь не все могут.Я в шок впадаю даже если передомной мой ребёнок или муж.