ingaruta• 04 декабря 2024

З 18 ти на фронт.Зеленський відповів

У ФБ знайшла допис розумної людини...США продовжують настаювати на тому, щоб Україна знизила мобілізаційний вік до 18 років. Так я з цим згоден, омалажувати військо потрібно, але є одне але. Провести мобілізацію це не проблема, а ось питання до грамотеев з Білого дому, чим ці бригади потім озброїти. Чи США думають щоб ми з саперними лопатками йшли на танки, чи укривались їми від КАБів. Пару днів потому президент Зеленський їм відповів, внас на даний час є вже сформовані 10 бригад, озброєні і забезпечені технікою всього навсього 2,5 бригади, чим нам людей озброювати, коли ви постійно затримуєте надходження нам допомоги з затриманням почті на рік. Те що ви обіцяли надати, воно досі знаходиться на папірці а не в бригадах. Тому людей я на м´ясо неозброєних посилати не буду, не так багато в Україні людського ресурсу, щоб ось так взяти і кинути їх гарматним м´ясом як це роблять росія.
Для початку США мають виконати свої зобов´язання по Будапештському договору. На першому етапі, вони нас розброїли. На другому етапі, вони передали нашу зброю оркам, тобто їх озброїли. На третьому етапі, Україна взяла на себе весь тягар війни, задіяла неймовірний людський ресурс прикривши країни НАТО від прямої агресії. На четвертому етапі США починають нам рекомендувати задіяти у військових діях людський потенціал до 25 років. З таким само успіхом вони можуть задіяти своїх військових аби вони захистили країни НАТО від загроз зі сторони оркостану, та ліквідацію тих озброєнь (крилатих ракет, балістики) які РФ отримала від України.
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Коментарі-Штурмове м´ясо потрібно?Щоб просто положити країну...Ми 30 років обирали покидьків,крадіїв,продавалася за гречку и пакети з мукою,вгробили країну,виростили систему хабарництва і договорняків,жили так,хто вкрав,той і гарно поживає,а тепер вирішили юнаків кинути в м´ясорубку раші...а п´ятидисятирічні пожили тай полежать на диванах,та в компах вирішать хто піде їх гріхи відробляти...ми у цьому винні,ми і повинні виправляти все те що самі наробили,донатити,волонтерсвувати,допомагати пораненим,дітям,воєнним,та звісно воювати.Це моя особиста думка,можете мене видаляти з друзів,але я її не зміню.
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Олександр Нескорений
Татьяна Малий А коли при радянському союзі 18 річних забирали в Афганістан, так що?
Іi• 04 декабря 2024
Ооо,руснява пропаганда вже і сюди прибігла?
liss• 04 декабря 2024
Завтра огромная французская забастовка ! Школы больницы мерии муниципальная полиция , из за того что сократили финансирование и включают экономию.
Национальное собрание Франции приняло резолюцию о недоверии правительству Мишеля Барнье.

Правительство Франции впервые с 1962 года уйдет в отставку.
———
Молодцы просто завидую демократии в стране и действующим законам .
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Олександр Нескорений https://www.facebook.com/profile.php?id=1000690730...
9 ч. ·
Ось ще один фрагмент як Турчінов з Порошенком здавали Донбас. А Луценко з криміналом в Десна цілувався особливо з ахметовим і медведчуком. І доказ того, що Україна окупована кримінальними кланами, які і вирішують долю Держави. І до тих пір поки з їми не покінчити раз і на завжди, не за які зміни в Державі не може йти і мова. Поки вони всі існують, вони просто напросто не дадуть зруйнувати свою феодально кримінальну систему, яку вони будували під себе 28 років.
Маска-0b9f• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
9 ч. ·
Будували під себе 28 років,а скористалися збудованим зелені
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляІi
я не руснява.але людина має рацію.літаки нам потрібні,ракети,зброя.щоб не гірше ніж в русні або не набагато гірше і можна воювати.
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляliss

———
покажіть це москалям
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
покажіть це москалям
Мені все рівно шо ти їм показуєш ))
автор ingaruta • 04 декабря 2024
надзвичайно болюча тема.діти того ж порошенка по закордонах.а не на фронті.
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Мені все рівно шо ти їм показуєш ))
москвічам закиньте .
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
москвічам закиньте .
Ви вже їм закинули ?
Шось так у вас болить за оркостан .
Українці так не сумують за ними, як ви .
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Безугла мерву робить в себе на сторінці
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Ви вже їм закинули ?
Шось так у вас болить за оркостан .
та куди мені браться до сєпарш
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
та куди мені браться до сєпарш
Новости Франции это сепаратизм 😹))
Вот и паливо .. Оркостан , Европу не любит )))
автор ingaruta • 04 декабря 2024
а що це сива сєкта не коментує з мертветчуковськими?повмирали чи що
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Новости Франции это сепаратизм 😹))
то про вас.як вуж на сковорідці викручуєтесь.
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Вы там старого маразматика когда уберете у себя на родине , чтоб на наших 18 летних рот не раскрывали ?
автор ingaruta • 04 декабря 2024
Ответ дляliss
чого це ви за всіх подружок тут одна віддуваєтесь?де колеги по цеху?1 бот в темі
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Проэкт 24 года ты на ставке на новом аккаунте ? Сколько платят ?
Пиона• 04 декабря 2024
За своїх 18 річних синів сама кому завгодно горлянки перегризу!!! Купа військових професіональних в тилу сидить, а також поліція, тисячі військових пенсіонерів, а це ще молоді здорові кабани! А ще муніципальна поліція, комунальники, прокурори, депутати і іх помічники! Сила силенна ще чоловіків, а вони роти пороззявляли уже в сторону дітей, у яких ще в багатьох навіть сексу не було! Нехай американці віддадуть нам нашу ядерку, ракети і літаки, а ще компенсацію за ненаданий захист по Будапештському меморандуму! Або нехай своїх 18 річних відправляють на мясо кацапам! Раз ніхто не зважає на міжнародні домовленості, міжнародне право не виконується, то й ми вільні в своєму поверненні до ядерної зброї! Кому потрібна пуста земля, якщо ми кинемо дітей, наше майбутнє проти кацапської зграї? З лопатами на танки? Надовго так нас вистачить? Кілька ядерних бомб і в нас перестануть гинути діти, молодь, і не потрібно буде нікого мобілізувати! Бо якщо Україна не встоїть, нікому буде боронити, то гинути прийде черга європейців і американців. Хочуть вони того чи ні.
TATATA1973• 05 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Друзі зелеяйцего рила наїдають. це більш дратує
TAM-rico• 05 декабря 2024
Автор, вас занадто багато
Feel good• 05 декабря 2024
Кончені тварі.
Дітей на фронт.
Геноцид нації.

Вперше так пишу.