Советчица Года• Изменено 24 декабря 2024
Що готуєте на Святвечір?
У мене це кутя, узвар,гриби лісові власноруч зібрані, восьминіг, оливки, вареники з картоплею і творогом, сир твердий, салат з зеленню і лососем, шуба, млинці шпинатні з лососем, бутерброди з форелю, оселедець, пончики.Якраз 12 страв. Будемо тільки родиною - я, чоловік, дитина.
Фоточки нема• 24 декабря 2024
Спагетти с песто и куриная грудка в мультипечке. После трени как раз ужин
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Два вопроса
Что такое мачанка?
Насколько заходит вашему мужу украинская кухня?
Что такое мачанка?
Мачанка це галицьке слово напевне, по суті це звичайна грибна підлива чи от та яку я описала, чомусь мачанка и вони стають саме на святвечір
Мій чоловік прожив в україні 12 років, йому дуже заходить. Є страви які він довго не їв, згодом почав їсти. Єдине, напевне, яке ніколи не зайде це шуба.
Кіна не буде• 24 декабря 2024
Всіх, хто святкує зі святом, але будь ласка не задовбуйте інших.
Луноликая Вика• 24 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Да там все меню 🤢
Щєй нєту і акрошкі? Под бояру з какошніка хлєбать?
Леплю из пластилина• 24 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Навіщо спитали?
Срач сам себя не разведет. Так ей было нужно спрашивать, как мне танцевать
. Сейчас большинство людей вообще то на работе, и завтра тоже. Видимо все кто не выготовил 12 постных блюд - москали и ’гостей щами потчуют’ .
Мішечок щастя• 24 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Спитала у порадниць, які святкують Святвечір і почалося:
мордолапи, ’ми такоє не празднуєм’ ’ ми такоє нє гатовім’ ’ Раждєство нє атмєчаєм’і т.д.
Що Ви забули в цій темі?
Так вы ж для срача и создали эту тему
Чекаю завтра• 24 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Не готуйте
Тоді нащо вам ’як готують’ інші?
Дівчата,скільки вам років?
Скільки класів закінчили?
Дівчата,скільки вам років?
Скільки класів закінчили?
годовасик• 24 декабря 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Это же свиные ушки -хрящи ?
Рога і копита з дохлих кацапів
Сунуся в чужі справи• 24 декабря 2024
Тільки но повечеряли.
Борщ пісний
Картопля з грибами тушена
Риба короп смажена
Салат з креветками, пекінкою, огірком, зеленню заправлений соусом пісним ( олія, соєвий соус, гірчиця, лимон, спеції).
Шуба.
Кутя
Узвар
Бутерброди з червоною рибкою і огірком.
Все .
Вареники мої люблять на кефірі, а не на воді, тож не готувала.
Борщ пісний
Картопля з грибами тушена
Риба короп смажена
Шуба.
Кутя
Узвар
Бутерброди з червоною рибкою і огірком.
Все .
Фоточки нема• 24 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Вони ж думають, що то свинячі вуха мабуть
Я так и подумала)).
Я супер-пупер• 24 декабря 2024
Замовила собі піцу)
Живу сама, кайф))
*хоч якась радість бути впо - сама в чужому місті, не треба готувати, бо ’а раптом родичів чортяка принесе в гості’
Живу сама, кайф))
Пекельнi Борошна• 24 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Слушайте, я мордолапу вам не ставила, но очень хотелось, честно. Это ж просто на голову не налазит столько наготавливать на семью из 3 человек на ПОСТНЫЙ ужин.
100% Автор - хвастунишка-провокатор.
Ответ дляLove_Love_Love_
Та хай думають, москалі тупі, он пишуть: ми нє католікі чтоби празновать сєгодня
то есть те украинцы которые отмечают Рождество 7 января москали и тупицы? а вы кто такая? уверена, что до недавнего времени вы тоже праздновали 7 января, тоже москалька и тупица?
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляsnejs
Ну ви взагалі можете викрутити те речення в 200 різних сторін. Чому лише така інтерпретація?
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляsnejs
как вы написали так и интерпретировала
Я так не написала.
rainbow2018• 24 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
Що Ви забули в цій темі?
Ну, так сьогодні ж апофеоз тем ’У нас укралі наше настоящєє Рождєство’
Вже десята тема на двадцять сторінок в топі з релігійно-радянським екстазом.
А тут ви зі своїми пампухами і варениками....
Зараз вас затопчуть жіночки, які в церкві останній раз були на Пасху, коли святили ковбасу і кагор. Але ЇХ Рождєство трогать нєльзя!
Вже десята тема на двадцять сторінок в топі з релігійно-радянським екстазом. А тут ви зі своїми пампухами і варениками....
Mondays Child• 24 декабря 2024
Ответ длягодовасик
Як можна бути такими тупими і не знати що завтра рідко не лише у католиків, а й у православних всього цивілізованого світу
Слова истинно верующей
. Так и веет христианской любовью к ближнему.
Oksana USA• 25 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Мда... ’Разделяй и властвуй’...