Iness5• 24 декабря 2024
Де в Києві видалити поліпи в носі дорослому? Якісно і не за всі гроші) Дякую
Можливо хтось недавно робив, напишіть, де саме і вартість.
Краще вибрати приватну чи Інститут отоларингології?
Дякую
Звезда в шоке• 24 декабря 2024
Лор-інститут на Зоологічній, приходите туди і Вас зразу беруть в оборот лікарі, вибираєте будь-кого, вони зразу скажуть вартість все-включено
На пів ставки• 24 декабря 2024
Знайомий робив операцію (не поліпи) в інституті в якогось супер лікаря. Але весь час сидіння в чергах, то назначив прийом, а сам пішов у відпустку, і весь час черги(. Вже 100 разів пожалів, бо в приватній такого немає, а гроші майже ті ж.