Новопоштинская• 24 декабря 2024
Не вистачає часу
Я працюю 5/2 по 10 годин, ще беру підробіток на вихідні, часу взагалі не вистачає ні на що. А у Вас вистачає часу?
Советничаю тут• 24 декабря 2024
Працюю
Віддалено 12-14 годин за компом
Паралельно спорт, шопінг, готування їжі і всі побутові питання
Субота неділя моя особиста
Віддалено 12-14 годин за компом
Субота неділя моя особиста
Новопоштинская
• 24 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Вистачає. А для чого так багато працюєте?
Щоб гроші були. Орендую житло, хочеться ще відкласти
Леді Душка• 24 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ну тоді про що мова. Або час, або гроші. Або міняйте роботу на більшу зарплату
VitalinkaGL• 24 декабря 2024
работаю 4 часа в день,времени не хватает ни на что))
фулл тайм не потяну,10-12 часов у нас такого нет или можно,но там овертаймы такие(оплата),что можно не париться .
помимо работы,у меня семья,дом 3 спальни,учеба и работа))+винишко по вечерам,поездки по выходным и т.д.
а жить как Вы?собираете на квартиру?
Новопоштинская
• 24 декабря 2024
Ответ дляVitalinkaGL
а жить как Вы?собираете на квартиру?
Так, збираю на житло