ПультОт_БМВ• 07 января в 15:42
Вам було б важко так працювати?
По 10 годин 5/2 та ще підробляти у вихідні. Вам було б важко?
Зараз все скажу• 07 января в 15:42
Мне вообще, в принципе, тяжело работать при любом графике.
дамаАмстердама• 07 января в 15:42
Конечно тяжело. 10 часов на работе плюс дорога туда и обратно. Когда жить?
Готова до другої• 07 января в 15:45
Смотря какая работа и смотря какая подработка. А ещё смотря какая нужда была бы в этом
Гарні диньки• 07 января в 15:52
Да,но смотря какая работа. 10 часов для меня много в день,максимум 8
ГЛЮкоза• 07 января в 15:52
Було так, тільки сама робота 8 год + 2 год дорога, на вихідні підробляла, збирала на квартиру. Втомлювалась. Жила сугубо роботою, ніяких друзів, їх др, свят і т.д.
Оябунчик• 07 января в 15:55
Робота роботі різниця. Умови різні. Дорога різна. Навантаження і інтенсивність різні. Я зараз так працюю, мені норм. Але 2-3 дні віддалено, працюю в спокої, ніхто не трясе щосекунди як грушу разриваючи на частини.
Кросівки оригінал• 07 января в 16:00
Я працювала 10 годин, але графік був такий, що виходило 15 вихідних на місяць
Оябунчик• 07 января в 16:01
Ответ дляКросівки оригінал
Це мега лайт версія графіку 2 на 2
Едимнаморе• 07 января в 16:39
Смотря, что за работа. Я заказы по звонку принимаю, так это сказка, хоть по 12 часов и без выходных, это не стоя на заводе
Якщо в холоді без обідів, і довга дорога пішки чи 2 пересадками - то каторга. У мене приблизно такий же графік. В холоді , на ногах, і з людьми(. В гарних умовах, без дітей, уроків, готовки на всіх, прибирання за всіх, за гарну винагороду праці і ділом, яке для розвитку і вкайф - могла б займатись десь по 10-12 кожного дня, але 1-2 вихідних мені дуже потрібні перевести дух, переключитись. На дядька з таким графіком і зп 6440 ні в якому разі!