Чижик Пижик• 25 декабря 2024
Підкажіть по телеграму
Якщо вам пише людина, якої немає у вас в контактах, то чи буде видно, хто це?
Чи спочатку видно лише тільки її номер, а ім´я, фото приховане? І видно тільки після внесення до контактів?
Дякую всім! Зі святом!
Чижик Пижик
• 25 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Видно
Фото на жміть і побачите
А якщо не нажимати, то видно лише номер?
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Номер может быть скрыт
Чижик Пижик
• 25 декабря 2024
Ответ дляМавка
Номер может быть скрыт
І що тоді буде видно? Відразу ім´я і фото?
Наче не так було, коли писали нові контакти
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Имя будет видно всегда. А фото иногда тоже может быть скрыто, это зависит от того, как конкретный пользователь изменил настройки конфиденциальности
Чижик Пижик
• 25 декабря 2024
Ответ дляМавка
У мене іноді було так, що пише незнайома людина, бачу лише номер, відповідаю і тоді бачу всю іншу інфу
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Оказывается можно и имя скрыть, но это не в настройках уже
Чумачечая_• 25 декабря 2024
Зависит от настроек того кто пишет. У меня скрыть номер и писать могут только контакты. Имя видно такое как указано в контактах телефона. А в группах для не контактов мое имя набор букв