Сама вумна тутички• 25 декабря 2024
Дівчата не зростається перелом фаланги пальця
Дівчата не зростається відкритий перелом фаланги пальця ,вже два місяця хожу зі спицею,може у когось було таке,дуже потрібна порада
Сама вумна тутички
• 25 декабря 2024
Ответ дляПросто болталка
Вітамін Дз приймаєте?
Так приймаю ,але толку 0
В шоколаде• 25 декабря 2024
А что если без спицы ходить.
, не зарастает ? У мужа тоже возможно палец сломан , отказался рентген делать,говорит сам зарастет . По теме , я когда под машину попадала и была трещина в бедре , меня мумием кормили