Приму в дар• сегодня в 08:18
Цe, в загалі, нормально?!
Завжди все замовляю на мейку бо зручна доставка. Безкоштовно, до недавнього було дуже швидко. Я живу в котеджному містечку, то мені кур´єр просто через забор кидає, якщо я не вдома. На цьому всі прєлєсті закінчуються. І в мене питання. Мейк ап - чи не дуже борзі там з цінами? До нотіно - питань нема.
Лика-прилипка• сегодня в 08:56
Ответ дляПриму в дар
Хочу, канєшно)
А хто не хоче?
Они ж не благотворительный фонд
Приму в дар
• сегодня в 08:56
Ответ дляНе танцую- но пою
А минимальный заказ какой?
Не знаю. В мене завжди замовлення на тисячі грн., бо я лише онлайн купую, з доставкою додому.
Приму в дар
• сегодня в 08:58
Ответ дляСіточка
Відкрийте свою торгову площадку і зробіть безкоштовну доставку. У чому ваша проблема?
Проблем в мене нема. То у вас проблема - ви роздаєте поради, коли вас про то не просять. Вєлікая совєтчіца наша.
сою не люблю• сегодня в 08:59
Ответ дляПриму в дар
Питання не про мене. Мені важлива доставка під двері в любий час, навіть коли я не вдома. Ціноутворення. Яка реальна вартість продукту, який з різницею у два рази на різних сайтах?
Вы на приколе да? Регулирование цен на жизнеобеспечивающие продукты отменено на гос уровне, а вы хотите регулирования на какой то косметический фуфел от коммерческой организации? Очнитесь, на дворе капитализм, кто за сколько хочет, за столько и продает. И да! хотите доставку через забор когда ВАМ удобно - это стоит денег. Ну либо через Нотино заказывайте с платной доставкой и вывозом из отделения, никакого особого отношения - все как для всех.
Баба_Воля• сегодня в 09:47
Ответ дляПриму в дар
Ризики зберігання та доставки товарів в Україні, ні ?
Закупка різними партіями від яких залежить ціна, ні ?
Я моніторила ціни на Нотіно і Мейкапі і врешті замокла на Мейкі, бо ціни були однакові та той товар.
Я пані прохана...• сегодня в 10:41
Ответ дляПриму в дар
Вы не в курсе, что ціноутворення состоит не только из себестоимости товара?
Я пані прохана...• сегодня в 10:45
Ответ дляПрикуси Язика
Ну купите на нотино, в чем вопрос?
Вы на рынке тоже хотите чтоб помидоры у всех были по самой минимальной цене?
Не исключено, что бабке, у которой помидоры дороже, прилетает плевок🤪