Призначив дебати Любарському. Увага, готовий був оплатити йому ціле купе першого класу, користуючись власними зв´язками (це шо там у нього за зв´язки). Щоб влаштувати з любарським дебати з приводу того, чи спас байден Україну. А коли Любарський погодився приїхати із сша в Харків на дебати, портніков у кусти. Клоун. Просто дніще і позорище. Власне, схоже на те, що дійсно байденівський проект. Який продвигає потрібні комусь наративи. Куплена говоряща голова ліберастичного крила американської політики.
Все, что говорят политэксперты, надо делить на 10. Они все чьи-то проекты. Я многих слушаю и Портникова тоже. Он интересно рассказывает различные вещи, часто, правда, повторяется, но все равно один из самых интересных на ютьюбе. Но принимать за чистую монету никогда не буду
Ответ дляlilu1990
Новий, недавній. Йому від сили місяць
Да десь так
Читала у американців і руських емігрантів, що портников дав слабину спочатку, а потім розібрався і на став тягнути цього товариша і піар
Сьогодні вони пищать від Фейгіна і Портнікова який Шульман і Собчак взув
Я не дивилася. Вранці читала дописи
Ответ дляLudaSHS
Да десь так
Я не дивилася. Вранці читала дописи
Це називається - шо ж ти фраєр сдал назад. За репутацію латиніної він так само переживав коли погодився з нею на дебати?
Вибирає завєдомо слабших противників
Espresso_caffe• 25 декабря 2024
та одно и то же долдонит тот портников годами
после его речей только одно остается - ползти на кладбище
Ответ дляlilu1990
Вибирає завєдомо слабших противників
Я не думаю що йому виграш чи програш від якогось нецікавого любарського, я навіть не гуглила хто що.
Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
Така людина, емоційний теж. Інколи нервовий.
Але це не означає що він -не цікавий і не розумний, так, всіх треба ділити, і всі субʼєктивні. Але портніков розумний, не відняти.
Тим паче, там нові зараз обговорення, наїзд на Шульман. В американському товаристві зараз обговорюють це ’ якби трамп не переміг, то шульман не пішла б до собчак’ це вони вважають геніальним, по простоті і по змісту.
А той старий махач вже не актуальний
Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
А той старий махач вже не актуальний
Ответ дляLudaSHS
Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
А той старий махач вже не актуальний
Латиніну зробив
Аристовичу 2 р відмовив
А той старий махач вже не актуальний
Я не кажу, що він нерозумний чи нецікавий. Я кажу, що він п-здабол.
Ответ дляLudaSHS
Так любарського кацапи чи вата і обговорювали.
Там щодо байдена і допомоги,?
Чи це новий недавно шкандаль був.
Сьогодні оно фб кусками про Портнікова і Фейгіна
Там щодо байдена і допомоги,?
Чи це новий недавно шкандаль був.
Любарський топить за трампа, збирає відео усіх в тому числі портнікова, які п-зділи на трампа щоб представити уповноваженим органам які притягнуть їх до відповідальності. І щоб прикрити фінансування ліберастів в Україні,
Ответ дляlilu1990
Тупо за когось топити
На портнікова в американський суд?
Ответ дляlilu1990
Та ладно, головне, що у трампіста немає зараз ніяких претензій до Трампа, який обіцяв закінчити війну за 24 години після виборів ?
Ответ дляlilu1990
Я в цьому протистоянні була за портнікова і хотіла би почути його аргументи на користь байденівської політики
А він в кусти. Ну таке...
Да чхати хотів він на то
Думаю в нього багато ефірів там є відповіді загалом, або логіка відповідей.
Як ваші очікування щодо трампа?
Ответ дляLudaSHS
Да чхати хотів він на то
Як ваші очікування щодо трампа?
Нєєє, він портніков напросився на дебати. І озвучив усі умови. Хотів чхати - не треба було п-здіти. Для мене це дно.
З боку трампа я бачу ознаки мюнхенської змови з власною совістю, путіним і європейським діп стейтом. З подальшим нападом кацапів на Україну через два три роки і формальною підготовкою до нього, щоб путін взяв все шо йому треба і відвалив. Можливо я помиляюсь
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Вибачте ,але він п.. с . Не розумію , хто його случає і навіщо
Мама Никитки-2• 25 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А він в кусти. Ну таке...
Аргументи на користь Байдена Портников ледь не в кожному ефірі говорить. Ви точно його дивитесь? Чи виключно за Любарського прикро?
Ответ дляМама Никитки-2
В кожному ефірі де йому ніхто не задає гострих питань чи не вказує на протиріччя в поведінці байдена. І я так можу говорити годинами.