Невісточка ж• 26 декабря 2024
Яку настільну гру подарувати хлопчику 9-10 років
Порадьте, що краще.
Вони всі на 2 і вище людей .
А в які цікаво грати і одному- двом ?
Вони всі на 2 і вище людей .
А в які цікаво грати і одному- двом ?
Донька подруги• 26 декабря 2024
Одному - Smart games iq. А кілька гравців - у мого улюблені уно, дуплет, містігрі
Невісточка ж
• 26 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Дякую. Чогось смарт гейм не зашло ((
У нас поки зашло ферма, лабіринт, пірати.
І ще хоче якісь цікаві....
Невісточка ж
• 26 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
конструктор GraviTrax від Ravensburger
Вже три роки хочу. Ціна кусається
Кумедна• 26 декабря 2024
Я вдвох з сином можу грати в Уно, Лігретто, Острів котів. Ще у нас є стара гра Затерянный остров. Але не знаю чи знайдете Ви таке зараз в продажу..
Азул ще на 2 норм.
Невісточка ж
• 26 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Азул ще на 2 норм.
Дякую , піду гуглить)
Невісточка ж
• 26 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Каркасон дитячий
Дякую , саме дитячий? Я думала на 9-10 треба якийсь інший
nabludatel• 26 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Подивіться на класичний.
У нас дитячий. Ми з чоловіком граємо з дочкою 8.5 років. І нам цікаво.
Жена сантехника• 26 декабря 2024
Шахматная доска - игр на ней много (шашки, шахматы, уголки, чапаева, волк и овцы, пешечный бой).
Лото - как лото так и пирамидки строить.
Конструктор - пластиковый, гибкий, металлический, электрический.
Крестики-нолики, морской бой на листах в клеточку или самому расчертить.
Одні думки• 26 декабря 2024
Каркассон, Пандемия, Билет на поезд, Шарлатаны из Кведингбурга, Кингдомино, Шакал, Майнкрафт - можно от одного игрока играть.
Невісточка ж
• 26 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Азул ще на 2 норм.
Підкажіть а яка у вас лігретто? Бачу є синя, зелена, жовта, червона
Кумедна• 26 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Вони тільки кольором рубашки різні. Сама гра однакова. Беріть любу ) просто гра на 4 людини максимум. Ще одну коробку іншого кольору можна купити що б грати від 5 до 8 людей ) що б карти не плутати