Непереможна• 26 декабря 2024
Порадьте місто для відпочинку, як Трускавець
Порадьте, будь ласка, місто на території західноукраїнських земель для відпочинку весною-влітку. Як Трускавець) щоб був кінотеатр або зоопарк, можливість гуляти в парках, а не вздовж дороги. Розваги для дітей, екскурсії, загалом цивілізація.
Вода не цікавить.
Не заздріть тьоті• 26 декабря 2024
Особисто я була і в Трускавці і в Яремче. Для мене Трускавець краще. В Яремче більше не поїду, не сподобалося, було нудно. Але кожному своє, якщо гарні краєвиди і гори, то мабуть таки Яремче краще.
Ответ дляНе заздріть тьоті
Погоджуюсь з вами. Просто в Трускавці були 3 поки підряд, хочеться чогось нового, але не так легко і знайти
Блондинка в Шоколаде• 26 декабря 2024
Ответ дляInna_A
Бред