Настасья Пицун• 26 декабря 2024
Скільки коштувала різдвяна качка у вашій країні
Напишіть ціну( на вагу) . Цікаво порівняти ціни в різних країнах.
пьЯНА• 26 декабря 2024
9 евро 1 большая грудка в полуфабрикате в азиатском стиле, *2 = 18 евро. А все было уже закрыто. Разогреть 15мин в духовке в Airbnb. Средней паршивости, съедобно было.
spart-5037• 26 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Разве не индейка должна быть?
И индейку продают и уток и гусей. Кто что любит видимо
Ясамаякрасивая)• 26 декабря 2024
Индичка в нас не качка. Куштували в ресторані,.кожного року різдво відмічаємо в ресторані.. дома не готую таке. В нас індичку продають не качку. Качок не бачила. Але ціни різни так як і зарплата в різних країнах різна дивне порівняння
Ясамаякрасивая)• 26 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Разве не индейка должна быть?
У нас индейка, не утка. Может в каждой стране по разному ?
бЭйбА• 26 декабря 2024
3 euro за кіло, Німеччина. Купила 2-кілограмову, відповідно, 6 євро.
Тобто 250 грн приблизно
Вільний митець• 26 декабря 2024
Обычная цена 6 евро за килограмм, купили по акции - 3 евро за килограмм, Германия.
Борщик• 26 декабря 2024
160 грн за кг домашня, Миколаїв, кролик 260 грн за кг в місцевій продуктовій мережі
Тарологичка• 26 декабря 2024
240 за кг целая. Но я целую не люблю, беру ножки и филе, 280 и 340 (в последней цене не уверена, но около того).
Киев
Настасья Пицун
• 26 декабря 2024
Ответ дляPeppermint Winter
Нашо порівнювати?🤔
Цікаво. Поки найдорожча в США, так зрозуміла
Борщик• 26 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Там нормальні продукти взагалі дууууже не дешеві.
Я инженер, меряю от 1• 26 декабря 2024
500 гривень коштувала наша качка 2 кіло приблизно, в іноземну валюту не переводила.