Мошей ницца• 27 декабря 2024

Халат флісовий в 3-4 роки треба? Чи без діла лежатиме?

АнтиТанкист• 27 декабря 2024
Моїй дитині був треба. З 2-х років купувала
Пенек Возмездия• 27 декабря 2024
Кто же знает вашего ребенка? Мой ходил с удовольствием.
Лепетун• 27 декабря 2024
Якщо вам підходить щоб дитина носила синтетику, то купуйте
Я натуралка• 27 декабря 2024
Зручніше костюм, а халат після ванни, чи ваша дитина ходе постійно в халаті?
AnnaOst• 27 декабря 2024
У моєї в 2,5 махровий. Але вдягає лише після ванної
празники не помню• 27 декабря 2024
В нашому випадку халат одягається тільки після ванни на пару хвилин. Дома в халаті не ходить, та й це для дитини не зручно
Мне без сахара• 27 декабря 2024
Халат ребенку удобно надевать сразу после ванны (пока волосы сушит и т.п.), а просто так по дому в халатах дети вряд ли ходят.
Ну ниче се• 27 декабря 2024
Мій син халат використовував тільки в садочку. Коли у них басейн працював. Вдома не носив ніколи.
Пенек Возмездия• 27 декабря 2024
Забавно, что автор спросила, нужен ли халат в принципе, а советчицы тут же придумали про ,,ходе целый день в халате,,
Лизочек• 27 декабря 2024
Мой носил лет до 5-6 пончо флисовое с капюшоном после ванны, потом перешли на халаты. У нас дома прохладно
Леди_в_ночи• 27 декабря 2024
купила дитині в три роки. за півтора роки пару разів буквально вдягали
А вот недавно• 27 декабря 2024
В басейні було холодно, то носив в басейн та після душу махровий халат. А флісовий не знаю що це
Залізний кіготь• 27 декабря 2024
Сын носил после ванны, а с 3-х лет и в течении дня мог ходить, когда было прохладно.