Я Головна• 27 декабря 2024

Птоз повіки- мрт мозку як порадив лікар. Може ще зробити мрт очей?

По часу +5 хв
Чи зайвий раз ре «облучатись»
Птоз виник раптово після інєкції в око бролуцизумабу
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Щоб було більш інформативно..
лікар сказав так - якшо немає проблем в мозку вони можуть зробити пластику повіки
Але тоді не ясно робити чи ні мрт очей
So_so• 27 декабря 2024
МРТ нелучевой метод диагностики
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Птоз от авастина не может быть, он колется в стекловидное тело, а птоз от поражения нерва или мышц глаза. Откуда вы знаете что это птоз? Офтальмолог поставил диагноз? Человек не может поднят веко вообще? Кто назначил МРТ , чего МРТ мозга?
Sk-kik-mango-tesco• 27 декабря 2024
Щитовидка в норме, проверили? Как возник птоз? Напишите все в личку. Консультация офтальмолога
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мрт мозку казав лікар зробити
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Щитовидка в нормі
Аналізи здавали, узд робили в нормі щитовидка
Птоз зʼявився відразу як почали лікувати макулодистрофію ока
До того все добре було. Око не бачило, але і птозу не було
А зараз око не бачить і повіко падає
Sk-kik-mango-tesco• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Щитовидка в нормі
А зараз око не бачить і повіко падає
Сколько лечится от макулодистрофии и сколько видит тем глазом
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Рівно рік лікується
Майже не бачить тим оком
Почала погано бачити з моменту як в саду гілка в око вдарила
3 лікаря сказали шо то макулодистрофія волога форма
Ніхто не казав шо може то з рогівкою щось

В неї макулодистрофія суха форма тримається вже 10 років. А після гілки діагносували вологу форму

Сьогодні лікар знову перевірив око та каже шо «у вас там шлаки» не можна робити інʼєкції. Треба шоб шлаки пропали
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Рівно рік лікується
Майже не бачить тим оком

Что значит шлаки?
Есть сухая форма, она переходит в рисковую, потом во влажную. Влажная очень долго лечится, практически, поддержка чтобы ухудшения не было. И присоединяется неоваскуляризация. Это как язва. В таком случае ничего не сделать, наступает слепота. И автоматически образуется птоз. Но это не настоящий птоз. Глаз не фиксирует. Мрт в таком случае не нужно, лучше ей фруктов купите
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Что значит шлаки?
О так ось шо написано діагностика була до інʼєкцій рік тому
Центр ока:
Початкова каторакта OU
Вікова макулодистрофія (ВМД) пізня стадія неоваскулярна форив OD
Віково макулодистрофія (ОМД) пізня стадія отрофічна форма 05

Ексімер:
Повний діагноз (основне захворювання, супутні захворювання та ускладнення):
иперметропический астигматизм, пресбиопия, ВМД экссудативная форма справа ,сухая слева иабетическая ангиопатия сетчатки обоих глаз
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Центр ока:
Початкова каторакта OU

Ексімер:
Что вы хотите? Там язва.
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Что значит шлаки?
Ось око що опущене повіко в тому проблемному оці
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Глаз не видит, слепота. От этого птоз.
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Что вы хотите? Там язва.
Та ні
Я просто ніде не можу знайти інформацію про птоз при сліпоті
Бо сьогодні Пархоменко сказав обовʼязково зробити МРт мозку
І нічого не казав про повну сліпоту(

Зараз пришлю його заключення..
Казав що там не рідина збирається, а «шлак» .. бо якби рідина то він би зробив інʼєкцію.. а так відправив «гуляти» ще пару місяців
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Та ні
І нічого не казав про повну сліпоту(

Зараз пришлю його заключення..
У вас есть информация сколько видит тем глазом?
Мрт у него на проценте, вот и все
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мрт у него на проценте, вот и все
Так.. зараз перешлю
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мрт у него на проценте, вот и все
Ось
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мрт у него на проценте, вот и все
А це було рік тому:
ПультОт_БМВ• 27 декабря 2024
Какой гликованый гемоглобин? И какое давление?
Инъекция не связана с птозом. Там отек все ещё есть. Окт результаты есть на руках?
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Глікований 6.4
Тиск тримає в нормі 120/80 аріфон ретард приймає 10 років вже
автор Я Головна • 27 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ось ще
ПультОт_БМВ• 29 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Ось ще
Вы за сахаром следите? Если не контролируете, то инъекции не помогут. За год очень сильное ухудшение. Возможно из-за диабета.
автор Я Головна • 29 декабря 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
І по лівому оку погіршилось?
Лікар сказав шо зараз праве око бачить на 10% а ліве на 40?
Але як було рік тому?