Dass-aa• 28 декабря 2024
Шановні,Підскажіть будь ласка,ТЦК викрали мого чоловіка,які мої дії повинні бути
Сьогодні вранці на зупинці підʼїхала поліцейська автівка,мого чоловіка перевірили йому (28)років,є хронічні захворювання,забрали «для сканування пальців «,після чого передали до ТЦК.У ТЦК він пройшов ВЛК і написав що відправлять його «навчання»періодично відповідав на дзвінки,але потім він поза зоною мережі,пройшло вже більше 12 годин,звʼязку немає,підскажіть будь ласка,у мене немає ніяких знайомих,тому не знаю до кого звертатися и що робити,щоб його знайти
Ответ дляЕлена1265
Вы написали историю выше про справку из психбольницы. Справка - это не документ об отсрочке
А что это за отсрочка после инсульта? По инвалидности?
И причем здесь гепатит? Гепатит - это заболевание. А были ли у него документы с отсрочкой? Сейчас на заболевание никто не смотрят, смотрят на то, есть отсрочка или нет. Если тебя схватили тогда, когда нет ни брони ни отсрочки, то хоть 10 инсультов было, все равно признают годным.
У нас дальний родственник с кучей диагнозов, вырезанным органом и оказался на комиссии годным. А все из-за того, что инвалидность не сделал
А в мене кум не зробив інвалідність. В нього 2 пластини в нозі,і суглоб вже потребує заміни. На ВЛК хірург не пропустив його,оформили відстрочку. Він і за кордон їздив,і по місту спокійно пересувається.
Ответ дляLen_to4ka
Я ще не жодного разу не чула що б забрали того в кого все оформлено як слід .
Те, шо ви не бачили - не значить, що цього немає. Знаю дві історії знайомих сімей, коли просто забрали, не дивлячись на всі оформлені папери, інвалідність і відстрочку
svitochkaa• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому ви тут щойно зареєструвалися? Чекали 12 годин? Гуглили де можна взнати про викрадення чоловіка?
svitochkaa• 28 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Ви для цього вирішили зареєструватись о першій ночі і задати питання?
Ответ дляЕлена1265
Но мне интересно, на что надеятся те, кто выходит из дома не имея ни отсрочки, ни брони? Они же понимают, что рано или поздно такое может произойти…
так вы понимаете, что таких большинство. Если они все засядут дома- все встанет, производство, транспорт, строительство, торговля и тд.
ЄвгеніяЕвгения• 28 декабря 2024
Ответ для@ альонка@
Ні в нього інвалідність з дитинства. В армії того й не служив,шизофренія. Я скинула частину історії,яку поширили волонтери і військові ,які звернулися до військомату.
А зараз у нього є інвалідність чинна? Яка група?
ЄвгеніяЕвгения• 28 декабря 2024
Ответ для@ альонка@
Є хвороби при яких людина повністю звільнена від служби,чи мобілізації. Які ще потрібні заключення, якщо є перелік хвороб при яких людина звільнена, якраз шизофренія і гепатит в цей перелік входить.
Гепатит - ні. Дивіться наказ 402 розкладу хвороб. Шизофренія також не вся.
ProstoKoschka• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Людям надо на что-то жить, работать
Ответ дляМанюнайтед
Главное,чтоб ни хрена не подписывал,тогда есть шансы
Вони підписують все за вас і медогляд проходять без вас, і ржуть в обличчя.
Це хіба шо консультація з юристом як правилтно все зафіксувать, які документи від них вимагать, щоб дружина могла подать до європейського суду.
Natal_ka91• 28 декабря 2024
Ответ дляInna-b773
Це швидше якесь виключення зі всіх історій, 1 із тисячі випадків з совісним лікарем
Дивіться, по-перше, щоб знайти свого чоловіка телефонуйте в поліцію і кажіть, так і так, не виходить на зв´язок з такої-то години. Пропав. Останній раз був в ТЦК, називайте адресу. Повинні перевірити, у всякому випадку, ви будете знати точно, де він, і що з ним. Далі вже тільки чекати, коли сам вийде на зі´язок.
Ответ для@ альонка@
Я вище написала історію,одну з...А так :кум з відстрочкою після інсульту на передовій,колега з бронью на передовій, поруч в під´їзді чоловік з гепатитом і відстр.теж там.Випадків багато.
Якщо ви не зіткнулись, і Слава Богу, не значить,що цього немає.
Ви впевнені, що у всіх перелічених є саме відстрочки, які оформлені в ТЦК за всіма правилами? Тому що багато хто ходе просто з довідками з лікарні про хвороби та думають, що це їх врятує та замінить належним чином оформлений документ про відстрочку.
Ответ для@ альонка@
Да, есть перечень. Но когда доходят до ВЛК, то чудом большинство выздоравливают
Ответ дляОлеся_українка
Достаточно заключения ВЛК.Какой резерв у человека с дезорганизацией мышления? Шизофрения,гепатит, онко,...В коментариях правильный алгоритм, человек представляет справку о заключении,ему могут предложить дополнительные обследования ,но никак не отправляют в учебку или ТЦК,в данном случае удерживали. При гепатите также. Какая учебка?Там половина ребят заболеет .
Что за нафиг творится? Одни больные инфекционно, другие перестреляют...Что с такими делать бойцам?
ТЦК не интересуют ни справки, ни заключения. В резерве есть две строчки «бронь до» и «отсрочка до». Если человек не исключен из военного учета и ни одна из этих строчек не заполнена, на все справки и т.п. ТЦКашникам пофиг
Ответ дляПарова Машина
Ну може їм якось жити і працювати треба, того й виходять. Я особисто мало знаю таких хто прям не виходить з дому, більшість ходить на роботу бо нема кому їх утримувати
Так значит и они и их жены, родители готовы к тому, что в какой-то момент их могут запихнуть в бусик и повезти на учебку. Нужно заранее продумывать, что они будут делать