Білий Лосик• 28 декабря 2024
Є тут кудряві?
Які стрижки, зачіски у вас? Довге чи коротке волосся?
Мона Лиза• 28 декабря 2024
Хвилясті, довгі, нижче лопаток. Раніше було каре, постійно випрямляла. Зараз теж випрямляю, але не завжди, бува по кучерявому методу. Більше подобається з довгими
Білий Лосик
• 28 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А це рідкість?)
Чи Ви маєте на увазі прямо плотний завиток?
Не часто зустрічаю схожих на себе.
Скромняшка• 28 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Не часто зустрічаю схожих на себе.
Раніше носила стрижку, волосся вирівнювала . Тепер стрижу тільки рівний зріз . Довжина - каре. Не вирівнюю . Але у мене і завиток не крупний .
Анонимушка• 28 декабря 2024
У меня волосы ниже лопаток, срез под машинку, вытягиваю феном, потом выравниваю утюгом
Но 5 дней назад я такое сотворила) В свои 47 лет решила рубануть челку немного. По видео из ютуба. Девочки, это атас. Классика, как в роликах - получилось коротко. Теперь месяца 3 отрастать будет. ну, дура, что еще сказать
Білий Лосик
• 28 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
Відросте швидко.
Ms. При теле• 29 декабря 2024
Я дуже кудрява, стрижка все життя каскад, інша просто не свистить, довжина по плечі, бо дуже обламуються