Шмоточницаца• 29 декабря 2024

Психіатр Крукевич Олег Львів

Доброго дня,чи хтось чув про лікаря у Львові Крукевич Олег для лікування неврозу,депресії,поділіться відгуками,будь ласка
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Моя близька подруга досить відомий психіатр у Львові, це вузька спеціалізація, якщо знаєте де він приймає можу все про нього розпитати, потім вам напишу
автор Шмоточницаца • 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Кажуть що приймає в будинку профспілок проспект Шевченка,якщо щось дізнаєтеся,пишіть,будь ласка
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
Психіатр приймає в будинку профспілок?
Ок, я вже їй написала
ДваДваВісім• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Психіатр приймає в будинку профспілок?
Ок, я вже їй написала
Швидше всього орендує кабінет для приватних прийомів. Для комфорту пацієнтів.
Я колись ходила до Кулика Богдана, у ті роки приймав на кафедрі при психлікарні на Кульпарківській. У мене був гострий невроз тижні 2, + я знала що спадковість обтяжена. Поки знайшла кабінет - як у фільмах ніби чула як ❤️вискакує з грудей. Потім ще ходила пару разів, вже боялася щоб знайомі не побачили.
автор Шмоточницаца • 29 декабря 2024
Ответ дляДваДваВісім
І вилікували невроз?,приймали АД?
ДваДваВісім• 29 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
І вилікували невроз?,приймали АД?
В той раз гідазепам і Фенібут за тиждень повернули мене у нормальний стан🙂
У моєму випадку це напевно пожиттєво. Через 4 роки після того неврозу без причини, почались рухові розлади, аналізи показали що це генетичне, ураження мозку можуть бути які завгодно.
Мені 34, не 1 раз були рецедиви депресії з суїцидальними думками, 1 спроба(не наважилась і не попалась, тому в 15 я не потрапила в ’поле зору’ психіатрів. Приймаю гідазепам, 20 мг в день регулярно, приймала Трітіко вже пізніше, без ефекту, лікар відмінив і відправив повторно до епілептолога.

+ Я з неблагополучної сім´ї (звідси і обтяжена спадковість), + борги і купа проблем із-за неврологічної хвороби.

Може Вам більше пощастить. Наразі я приймаю гору ліків від основної хвороби, розумію що роки 3-4 я живу у стані хронічної депресії середньої важкості, перед 🩸 стає гірше, явно гормональне.
Раніше були епізоди неврозу/депресії, + неврологія, що я в магазин на 1 поверсі днів 5 не могла дійти.

Якщо у Вас нема в сім´ї псих.хворих яких клали в ПНД, алкашні, самогубців - думаю прогноз кращий ніж у мене