жінка незаміжня• 30 декабря 2024

Чи варто купувати органічні продукти, якщо вони дорожчі?

в них є якийсь сенс?
Экспертиза• 30 декабря 2024
Вы уверенны в их органичности? Помню как на рынке бабушки стирали с яиц печати и продавали под видом домашних
Зубная фея• 30 декабря 2024
Ну, если вы уверены, что их без удобрений выращивают, то да, а если только написано, что органика, а у нас так и есть, то нет
Ms. Похвала• 30 декабря 2024
Есть для тех, кто убежден, что это поможет жить вечно.
Горня капучіно• 30 декабря 2024
Нет, это всего лишь реклама, чтобы продать дороже.
Ms. Похвала• 30 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
И грязью вымазывали)
Коржик• 30 декабря 2024
Ні. Вважаю це розпіареним фейком. Маркетинг і більше нічого.
Благоуханочка• 30 декабря 2024
Терпіти не можу магазину молочку і яйця, купую в людей які вирощують і виготовляють. Їжджу до них по це. Знаю їх давно.
Забрала і не сказала• 30 декабря 2024
Ндэ
А земля сильно органическая ?
В земле же куча всякого ..
Душа компанії• 30 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ндэ
А земля сильно органическая ?
В земле же куча всякого ..
А повітря наше? А радіація з 86 року? А вода? Яка органіка?))
Благоуханочка• 30 декабря 2024
В будь якому випадку, якщо є можливість їсти кріщі продукти, якісніші то варто це робити. Але це не дешево навіть в Україні
Єдина Країна• 30 декабря 2024
Я не вірю в органічність продуктів, бо не уявляю як можнв щось виростити без ядів та хімікатів в промислових масштабах. Але, якщо бюджет дозволяє, то намагаюся купувати якісніше, з надією, що там все ж менше хімії.
Дама с собачкой• 30 декабря 2024
Если вы где-то в шататах, то определенно да.
У нас же в целом качество продуктов еще и неплохое, а вот в из реальной какой-то органичности, я сомневаюсь.
Разве что с проверенных ферм и производств
ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2024
Ответ дляЭкспертиза
И сейчас так делают, причем не только бабушки
З вишневого садка• 30 декабря 2024
Огірки в еколавці 475 грн
Оце фіфа• 30 декабря 2024
Органічні в магазинах це ті що пройшли сертифікацію свого продукта, це дорого тому дорожче ціна. Це зовсім не означає що не використовуються добрива і яди, просто які допустимі і в тій кількості що потрібна щоб пройти сертифікацію
Дама_с_караваем• 30 декабря 2024
Есть смысл читать состав. Меньше пальмы, трансжиров и т.д. А органики в магазине не существует. И бабки льют и сыпят все тоже самое в свое «домашнее».
Я за здравый смысл во всем. Нет никакой пользы от авокадо, которое перли сюда 2 месяца кораблем, но есть польза от овощей/фруктов той местности, где ты живешь. Так что украинский зимний набор это бурячки , морковка, капуста, яблоки , груши, сухофрукты и т.д..
Заморское никто не запрещает есть, но верить в его волшебную пользу странно.
Мудробаба• 30 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
Та вже навіть бабусі у глухих селах не вирощують картоплю, збираючі жука руками у відерце) Ще років 20 тому - повно хімії продавалося у сільських магазинах, від жука картоплю кропити, від слимаків, гербіциди усілякі - бо якщо ділянка порола пирієм,то його руками не повириваєшь. Дерева також обробляють, кроплять за потреби, бо і паразити, і хвороби бувають у них. І доречі - один господь знає, чи та бабуся правильну та безпечну дозировку використала, чи безпечний в принципі той засіб що вона придбала. Ну от хіба що добриво - то зазвичай дійсно органічне, а з приводу усього іншого - я себе не тішу ілюзіями)
Анонимба• 30 декабря 2024
Моя думка така.
Існує лінійка органічних препаратів від шкідників і від хвороб. Вони дорожче і менш ефектині за неорганічні. Якщо фермери правильно використовують неорганічні препарати, то на момент збору врожаю їх вже не буде в рослині.
Але є проблема використання несертифікованих препаратів, які не виводяться з рослини. І ще сертифікованих препаратів зараз дуже виросла, порівняно з тим, чим оброюляли в радянському союзі.
По друге гербіциди також використовувати не можна, що ускладнює обробку великих площ.
Щодо добрива то читала якось думку ізраїльского агронома, про те що якщо рослині потрібен кальцій то їй байдуже брати його з органічного добрива чи з неорганічного вона бере просто кальцій.
Єдина Країна• 30 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
В мене свекруха так гралася з тими жуками, задобвала всіх, що допомагати не хочуть, бо це безглуздо. Зрештою, поки її не було вдома, потравили тих жуків. Потім мабуть призналися, бо вже руками не збирає))
Неправдиша• 30 декабря 2024
Ответ дляЄдина Країна
В селі, де в мене дача, паї орендує німець. Все вирощує без хімії. Обробляє техніка, де не може техніка - люди. Продукція дорога, але вона вся їде в німецькі сурмаркети.
Аноним ФЕЯ• 30 декабря 2024
Недавно прочитала , що зоошизи в європі, змушують фермерів додавати в їжу коровам якусь страшну хімію, намагаються протягнути це на обов’язковій основі для всі , хто має корів, щоб ті не пукали і не провокували глобальне потепління. Ця хімія дуже погано впливає на тварин і їм від неї погано, фермери протестують проти такого.
Оминаю 10 дорогою товари з позначкою « еко». Вважаю це тупим маркетингом для лохів і просуванням повістки на кшталт цих знущань з тварин, що описала вище.
Неправдиша• 30 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А не еко молоко, то не від корови?
Наездница• 30 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
Реально органічні продукти з села можуть бути дешевші за звичайні лише пошукати
В нас рай для любителів органіки
Картопля з села за смаком не зрівняється з супермаркетівською
Малюку все варю з органіки
Неправдиша• 30 декабря 2024
Ответ дляНаездница
В нас рай для любителів органіки
Малюку все варю з органіки
Якщо ви про купівлю продуктів з рук, то ви помиляєтесь. Це навпаки страшно купувати. Люди, ті продукти, що для продажу, заливають хімією, безконтрольно :(
Наездница• 30 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
Не знаю у мене у мами від Києва все росте *~ без хімії бувають червиві чи з слимаками капуста наприклад та я краще виберу
Ягоди фрукти без хімії і так я беру з рук але у перевірених
Молоко сир
Аноним ФЕЯ• 30 декабря 2024
Ответ дляНеправдиша
А не еко молоко, то не від корови?
Для мене позначка еко - це червона шмата. Я ніколи цього б не купила. Я не проти молока, я проти зоошизоїдів і їх повістки.
А хімія є у всьому на сьогодні , або практично у всьому
💊- це вам! Прийміть і Не хворійте!
Неправдиша• 30 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
💊- це вам! Прийміть і Не хворійте!
Лиши собі
Борець за гаманець• 30 декабря 2024
Да, при условии -проверенное место, и позволяют финансы. Мне финансы не позволяют, поэтому что могу выращиваю сама. Органический удобрение и только биопрепараты.
Inconvenient• 30 декабря 2024
Почитайте, за яких умов вирощують органічні продукти в ЄС. Землю для органічного землеробства 3 роки не обробляють пестицидами і мінеральними добривами, потім проводять ретельний аналіз на вміст всіх токсичних речовин (в Україні мабуть, таке обладнання є в одиничних лабораторіях і спеціалістів немає) лише потім отримують дозвіл на вирощування органічних рослин. Ви вважаєте, що в Україні це можливо? Поруч з полем може бути покинутий склад пестицидів Радянських часів, або ще якихось відходів виробництва. Це все одно, що порівнювати демократію в ЄС та Україні.
Борець за гаманець• 30 декабря 2024
Ответ дляМудробаба
Ой не пишите бред! Как раз при совке людей выгоняли в колгоспы и они пололи картошку, буряк от бурьяна, а сейчас не полют, потому что пырскают препаратами что ничего не растет. Так что тогда химии как раз было меньше , и ее нормы больше соблюдались чем сейчас . И за счёт ферм удобрение сразу везли в поле , а не минеральные рассыпали