Перша скрипка• 30 декабря 2024
Часто ацетон в дитини, у кого так було
Вчора були гості, син багато грався, бігав, їсти не хотів, перебивався. Потім нічний сон 11 годин, прокидається і каже, що тошнить. Міряю ацетон - ++. До обіду збила, глюкоза, вода, печиво.
Але я хвилююсь, що в малого це часто. Ну раз в місяць точно, якщо харчування менше звичайного і висока активність. Я уже в садку даю йому на обід свою їжу, щоб він там не голодував. Знайома сказала, що це може свідчити про інсулінорезистентність, початок діабету. Мене вже трусить, на носі свято а я тепер не можу думати про щось інше. Що робити?
Перша скрипка
• 30 декабря 2024
Так, і забула додати, що на фоні інфекції і високої температури також підвищується, один раз навіть під крапельницю потрапив
Два-три тижні і фсьо• 30 декабря 2024
Здайте аналіз крові, перевірте глюкозу, індекс НОМА (хоча вже кажуть, що він неінформативний), глікозильований гемоглобін. Зробіть узд. Якщо там норма, то це може бути така особливість нервової системи.
Я, коли планувались якісь свята/розваги/бісилово дитяче, завчасно давала сину гліцисед, щоб трохи заспокоїти. Обов´язково годувати нормальною їжею перед цим всім. Хоч трохи щоб поїв. Це має бути суп, пюрешка, котлетка - щось нормальне. І слідкувати, щоб пив. Хороша новина - вони переростають. З віком буде все рідше. Але може років і до 15-16 бути. В нас ще на будь-яку хворобу ацетон ліз, особливо якщо температура. Але пережили, переросли. І вам того ж бажаю )
Педиатор_я• 30 декабря 2024
Заспокойтеся, це так званий «голодний ацетон». Нічого страшного, він доволі часто буває у дітей, просто більшість батьків не відчувають цей запах і тим більш не міряють тест-смужками
Вишня на торті• 30 декабря 2024
Так і є.
Підшлункова дає збої
Але ви самі в цьому винні, не слідкуєте за харчуванням дитини, прийомом рідини, за режимом.
Що ви від дитини хочете, якщо ви відповідальна за те, що в дитини скаче ацетон
Підшлункова дає збої
Перша скрипка
• 30 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Глюкозу пару разів перевіряли на голодний шлунок на клюкометрі, завжди 4..4.3. узд внутрішніх органів робили недавно, там все добре. А от інсулін не здавали, і глікований гемоглобін також не здавали. Вперше ацетон піднявся в 1.5 року, як завершувала гв. І ось майже 4 роки, не переріс
Вишня на торті• 30 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
В дитини автора стан такий, що важко не помітити ацетон.
І не всі переростають
Педиатор_я• 30 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
У подруги медика така ж дитина, худий , зелений і як дитина активний. Що з ними робити? Годувати і ще раз годувати! Хоча б солодким. Мій має апетит хороший від самого народження, ні разу не знала, що таке ацетон.
Я лікар, у старшого був ацетонемічний синдром років до 12 напевно. Худий, високий, дуже спритний і нагодувати його взагалі була проблема, хоч трохи хоч щось почав їсти років з 6-7, а я пішло статеве дозрівання, то почав і їсти нормально
Педиатор_я• 30 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Навіщо у вас вдома глюкометр, хтось хворіє на діабет?
Ответ дляПедиатор_я
Доречі, я в дитинстві була худа і висока, у мене часто були головні болі від голоду. Це теж , падає рівень цукру. До цього часу, якщо головний біль - я спершу через силу зʼїдаю 2 кусочка хліба ( саме хліба , методом проб я для себе знайшла таке лікарство), якщо це голодний біль - то біль проходить за 5 хв, якщо ні - додатково пʼю таблетки ( бо у мене ще є мігренний біль), то з іншої парафії😂
Перша скрипка
• 30 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Не вдома, в мого тата після 60 почала глюкоза підвищуватись, 6-8, він слідкує за станом. Коли бували в гостях, міряли малому.
Аноним с кешбеком• 30 декабря 2024
у сина часто підвищувався ацетон. особливо при підвищеній температурі. але чим старшим ставав, тим рідше це відбувалось. після 12-13 роів вже не підвищувався. чому так відбувалось - лікарі не змогли пояснити
НичеНипанимаю• 30 декабря 2024
У Вас хотя-бы есть какая-то причинно следственная связь. У моей вообще невозможно было отследить, ни с того ни с сего рвота открывалась. Переросла слава богу, моей сейчас 13. Это не лечится. То-же анализы, УЗИ, обследования, диеты. Не работает это((
Педиатор_я• 30 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Добре. Тому як якщо у вас або у чоловіка, або брата/сестри дитини є діабет 1 типу, то тактика буде інша
Педиатор_я• 30 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Правильна тактика. Хліб треба їсти повільно пережовуючи, щоб вуглеводи гарно всмоктувались вже в ротовій порожнині. Іноді краще йде чорний хліб типу Фінського
А вот недавно• 30 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Лечится. Мне все врачи говорили ждать 12 лет. Кризовое течение, как у Вашей- сразу рвота. Классическая гомеопатия вытянула мне ребенка, начиная с первого приема, первой горошины, в стационар мы больше не попадали. Обратилась я в ее 7. В 7 лет и 6 месяцев первое чувство голода и аппетит появился, на УЗИ выброс желчи стал на нижней границе нормы, начался набор веса и умственное развитие пошло вперёд. К 8 мы уже забыли об ацетоне навсегда. Но перед этим я попробовала все, возила ее по завкафедрам и профессорам, по знакомству и по отзывам. Никто, ничем, не помог.
НичеНипанимаю• 30 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Искренне рада за Вас. В Вашей первой горошине из гомеопатии скорее всего был желчегонный препарат)) У нас был панкреатин из доказательной медицины, но это не лечение, почему то есть уверенность, что Вы эти горошины переодически все таки давали ребёнку, если нет, то вообще отлично, с выздоровлением)) Про умственное развите я не очень поняла, у Вас как то все сложнее.
А вот недавно• 30 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Если бы Хофитол и панкреатин могли решить проблему, то я бы до этого не дошла. Когда курс доллара был 8, лекарства на ребенка мне обходились в тысяч 6. И не давали результата совершенно. Но да ладно, не буду вступать в дискуссию, о том как работает гомеопатия, просто то что не лечиться обычной медициной, не значит, что не лечится ничем.
НичеНипанимаю• 30 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Не, не ,Вы не обижайтесь. Главное помогло же)) Автору в копилку киньте гомеопатию, мне уже не нужно, моя переросла.
А вот недавно• 30 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Не кину, потому что не к кому в Украине сейчас обращаться, увы.