жижифреймут• 30 декабря 2024
Порадьте стілець для купання
На продажі є дуже різні ці крісла, якої фірми ви б радили з власного досвіду?)
Дякую
жижифреймут
• 30 декабря 2024
Дитині 10 міс але у ванній важко самій купати дитину , дитина крутиться і постійно падає
Розумна Губка• 30 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Автор, вам ця штука знадобиться на пару місяців. Беріть самий недорогий варіант. Я брала на розетці за 150 грн. (Хоча у моїх дітей були дуже дорогущі коляски, ліжечка та ін., але це не річ, яка потребує детального вивчення). У мої дитини була така, як на другому фото, але, напевно, в рази дешевше
ПотеряласЯ Я...• 30 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Куди падає?
Щоб покупати дитину, достатньо 2 хвилин.
Поставив, сполоснув душем, намилив, сполоснув
Все
Навіщо робити те, що приносить роздратованість
Все
жижифреймут
• 30 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Куди падає?
Все
Вам роздратованість більше за все була від того що дитя нелюбило митись , мої діти дуже люблять купатись і чим довше тим краще
За ким я буду?• 30 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
У меня был по типу ф2
ПотеряласЯ Я...• 30 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
То в чому проблема?
Якщо дитина не вміє ще нормально сидіти, то навіщо її насилувати?
В моїх коврик був силіконовий, на якому вони сиділи чи лежали , проблем не було таких як у вас,
жижифреймут
• 30 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
То в чому проблема?
Дитина вміє гарно сидіти, дитина вже більша але зрозуміло що вага слизька без опори і дитина падає , слизько і незручно
ПотеряласЯ Я...• 30 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Купіть силіконовий коврик і вона не буде падати
Пацаааааааан• 31 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
купіть спеціальний коврик без купання краще.