Зрадорозганячка• 29 декабря 2024
Игрушки Фишер прайс действительно хорошие или их цена завышена?
Игрушки Фишер прайс действительно стоят своих денег? Цена оправдана? Какие ещё есть хорошие фирмы игрушек?
РокерША• 29 декабря 2024
америк. Vtech, Chicco, для 6--12-18 мес , Kiddiland -супер Ноев Ковчег, мультикуб, заміський будинок....
Коленная ложечка• 29 декабря 2024
Моему сыну 18. Моя мама подарила ему собачку фишер прайс после года. Собака где-то до сих пор лежит.
Зрадорозганячка
• 29 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Отличные, ещё chicco вечные и киддиленд
А Win Fan?
РокерША• 29 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А Win Fan?
не знаю такких. Дивіться в Антошці, Будинку Іграшок. Battat ще нормальні. Головне, щоб не пахли - і пластик був безпечний. З сертифікатом.
Зрадорозганячка
• 29 декабря 2024
Ответ дляРокерША
У нас поруч дитячий магазин Чудо острів, там є ця фірма.
РокерША• 29 декабря 2024
якщо собі, своїй дитині, то можна через ХХХ купити бу, на пошті перевірити. Якщо на подарунок, нове, будинок іграшок по новій пошті посилає.