Кіма кепка• 30 декабря 2024
Більше не буду купувати у бабок на базарі
Вирішила взяти трохи солоних огірків для салату, спробувала смачні, попросила зважити 5 штук - з з них м´які, тільки викинути - 32 гривні за два нормальних огірка по суті. Ще й обважили здається. У Варусі, Сільпо, Новусі можна вибрати самій який хочеш, в мене ще й дешевше вийшло, хоча ціна одна й та ж - 110 грн за кг.
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну теперь расскажите, как берут огурцы без документов в супермаркет. Она им прям в магазин привозит? Минуя центральный офис?
Конечно. Прям с бочкой на спине идёт к прилавкам, там пакует (обязательно грязной рукой с черными ногтями) в пакетики и выставляет продукцию — ’Все по-домашнему’. А рядом стойка с мед препаратами — активированный уголь, перекись водорода, санитайзер для рук, дальше туалетный папір.
Все продумано.
Глаза_в_3_карата• 30 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
У нас на роботі колега померла: купила на базарі гриби. Лежала з осінні в комі і от вже все((( тому з рук щось купувати у бабуль, то треба добре подумати.
У меня есть подобный пример общих знакомых
В Донецкой области случай был
Мао_Мяо• 30 декабря 2024
Покупки у ’бабок’ -це благодійність.
Скоріше за все ці огірочки ще й під шаром плісняви зберігались...
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нужны сертификаты качества и происхождения продукции, документы на помещение, где это готовится и хранится, висновок СЭС и прочих контролирующих органов. Мало просто наквасить ванну огурцов
Правильно, их ещё надо попробовать продать маркету. Вот тут-то и начинается самое интересное...
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
И санкнижка того, кто эти огурцы в ванной грязными ногами месят
А хвостики слюнявым ртом обгрызает.
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не было ни одного нашего отпуска там, чтоб муж не рыгал))) я держалась как-то, а он каждый раз, это мы до детей ездили)
Та что там писать. Кто хоть раз был заграницей, в тот ’санник’ никогда не поедет.
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Хотите секрет. Супермаркеты тоже покупают у ’ бабок’.
Кому ви це розповідаєте.
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Не буде жінок і чоловіків на базарах - будете їсти хімло отруйне в супермаркетах.
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вам.
Нам.
Всем.
Нам.
Всем.
Я то це знає.Вони хочуть що б базари і сільське господарство скоріше зачинилося і що б перейти на харчі якими годують в супермаркетах.
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А чого не буде жінок і чоловіків на базарі? Бо самі будуть куштувать те, що зробили в антісанітарійних умовах?
Мафиозная• 30 декабря 2024
Я сьогодні купила у бабок дуже смачні і хрумкі. Як моя покійна бабуся робила, багато хріну і часнику в маринаді. Насмажила картоплі, боюсь завтра олів´є буде без огірків.
Куда ж без меня• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так я сама хожу в маркет. На базарі то гниличку вкинуть у пакет, то зелебухи продали під виглядом стиглого, то обважили.
Ні! Я хочу платити за ту вагу, яка дійсно є. І вибирати. Тому для мене маркет, під кондьором, і з тачкою, оплата карткою. Мені ринок не підходе по усім критеріям.
Щебетушка• 30 декабря 2024
Не купую нічого в «бабок» з того часу, коли побачила, як мила жіночка підняла огірки з асфальту і кинула назад в відро.
Голубец• 30 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мы тоже раньше солили в бочках и сдавали оптом в супермаркеты.
Трактор Віка• 30 декабря 2024
Ответ дляМатьЧасть
Не вигадуйде.
Ну що не вигадуйте, так і є ... У ФОП
Пи:си товарознавець якщо що
Все до блиску• 30 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
То ви ще не бачили як бабка на базарі рукав закатала і відро з домашньою сметаною месила
Трактор Віка• 30 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
У нас, кстати, в Сильпо яйца поштучно без печати. Киев, Сильпо, порика 5
Ну так в країні війна, безлад, перевірок немає, хаос
МатьЧасть• 30 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ну що не вигадуйте, так і є ... У ФОП
Пи:си товарознавець якщо що
Що ФОП? І сертифікат є і дозвільні документи? Санітарні книжки, висновки?
МатьЧасть• 31 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ну що не вигадуйте, так і є ... У ФОП
Пи:си товарознавець якщо що
Чи баба Галя, з погребу банку принесла, подолом витерла і на синочку огурчики став на прилавок))
Конотопська відьма• 31 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Или яйца из супермаркета со стертыми печатями бабки продают под видом домашних
не обязательно из супермаркета. моя бывшая свекровь брала на птицефабрике и торговала под видом ’домашних’. там были специальные партии без печати - для таких мелкооптовиков
Трактор Віка• 31 декабря 2024
Ответ дляМатьЧасть
Та зараз, все вам розкажу...їжте що дають
Khmelnichanka• 31 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ключове слово тут ’ гриби’, а не все інше....
МатьЧасть• 31 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
О, людина торгівлі, хамство вище інтелекту
Та ви мені нічого не розкажите, тому що нічого не знаєте.
А їсти , що не викинули будете самі.
Я можу виростити сама щоб не їсти труху, як ви
А їсти , що не викинули будете самі.
Щебетушка• 31 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ой ні, молочка з базару, то взагалі табу
Трактор Віка• 31 декабря 2024
Ответ дляМатьЧасть
А їсти , що не викинули будете самі.
Ахаха, ви можете , а я вже вирощую, бо знаю що продають і як роблять ...адью, багатійте думкою
МатьЧасть• 31 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
От що не говори, базарну бабу видно здалеку
Happyshopik• 31 декабря 2024
Ответ дляНепереможна
Так а чё пакет не помацали пять огурцов?
Вам не брезгливо брать у неизвестной какой бабке?
А вам хто роботи в стерильних обладнанням в супермаркетах маринують?))) Ті що там працюють ще й плюють спеціально туди. Це в них гумор такий.)))
Столічна штучка• 31 декабря 2024
Никогда ничего не покупаю у бабок, и вообще ничего, что сделано на чьей-то кухне неизвестно какими руками, типа торт на заказ, и все такое, брезгую