Клин_Кляйн• 01 января в 16:18

Що класного дивилися? Порадьте новорічний фільм.

Простецкая• 01 января в 16:21
Сьогодні буду це дивитися, вчора знайшла у списках новорічних фільмів. Подивіться вчорашні теми, їх було кілька
автор Клин_Кляйн • 01 января в 16:22
Дякую!
Незламна Україна• 01 января в 16:23
Мой любимый - отпуск по обмену. Как-то совсем не надоедает, актеры очень красивые, пейзажи тоже и, конечно, хиппи енд
ok1904• 01 января в 16:27
Я знаю два українських.
Дивне Різдво/але його давно дивилася ще як російськомовний варіант, з Барбарою Брильською, Дією Ахеджаковою, Богданом Ступкою Удивітєльное Рождєство.
Ще
Ласкаво просимо або сусідам вхід заборонено
Колупалочка• 01 января в 16:28
Бриджет Джонс1, Пока ты спал, Интуиция, Один дома.
Мой завтрак• 01 января в 16:35
Импортные все про Рождество, про новый год- сами знаете, чьи!
фан L.O.S.T.• 01 января в 16:36
Ответ дляПростецкая
Это я о нем спрашивала в той теме, ночью посмотрели. Напишите плиз потом, как Вам. Интересно сравнить впечатления
Мона_Лиса• 01 января в 16:36
Семьянин
Простецкая• 01 января в 16:38
Ответ дляфан L.O.S.T.
А я не в темі знайшла, а в гуглі) співпадіння) гляну
Ядвига Юсьлегко• 01 января в 16:39
Сьогодні методом втика включила ,, Нянька на Рождество,,-сподобалось) Така собі комедія+романтика і трішки криміналу.
hrystia• 01 января в 16:39
Ответ дляПростецкая
Мені сподобався
Витворунка• 01 января в 16:45
’Ирония судьбы, или с легким паром’.
На пів ставки• 01 января в 17:11
Ответ дляПростецкая
Очень крутой фильм!
Простецкая• 01 января в 17:12
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
З арнольдом?
И.О. человека• 01 января в 17:22
Вічне кохання (старий, але класика). З трохи новіших, але з трохи драматично-розлумливим вайбом: Чоловік, що придумав Різдво і (вже згаданий угорі) Залишені
И.О. человека• 01 января в 17:24
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я рік тому дивилася, мені зайшов, класно поступово розкривають характери, лю таке
Тётушка Лошадь• 01 января в 17:27
’Новорічна шкереберть’. 4 серії.
Український міні-серіал. Дивилася рік тому.
Пенек Возмездия• 01 января в 17:28
Потяг в 31 грудня♥️♥️
Ядвига Юсьлегко• 01 января в 19:15
Ответ дляПростецкая
З арнольдом?
Ні
Нічний дожор• 01 января в 19:24
Подарки с неба
Простецкая• 03 января в 12:07
Ответ дляфан L.O.S.T.
Подивилась фільм. Сподобався, але хотілось якогось хеппі енду в кінці, свято все таки) А так є багато простору для фантазії, багато варіантів. Сподобались діалоги, назва в яблучко.