Танго утрьох• 01 января в 16:43
Київ-Будапешт прямий потяг. Хто їздив?
Написано, що прибуття в 6.00 ранку. Чи проходить маршрут через аеропорт? Гуглила, не можу знайти. Просто літак виліт в 10 ранку, то мабуть дуже малий запас часу...
Тро Нью-Йорку• 01 января в 16:48
Через аеропорт не проходить, треба їхати метро+автобус, або автобус
Потяг приходить на вокзал Келетті, побудуйте маршрут і буде зрозуміло
Танго утрьох
• 01 января в 17:11
Ответ дляТро Нью-Йорку
дякую
Ответ дляТанго утрьох
дякую
Проверьте в списке остановок, если есть Ферихедь (обычно ее проезжают поезда из Украины).
Если есть - там надо выйти, сесть сразу на остановке на аэоопортвский автобус и через пару минут Вы на месте.
Но я езжу из Загони и прибываю на Нюготи обычно.
Возможно, если поезд прибывает на Келети то не едет через Ферихедь, но это вряд ли 🤷♀️
Ми їхали 28. Потяг прибув о 6 ранку. Ми не знайшли прямий автобус в аеропорт. Їхали на метро, потім на 100 E. Вони їдуть дуже часто.
На інших станціях в Будапешті потяг не зупиняється. Якщо ви знаєте, як їхати, то за півтори години доберетесь. Головне, щоб потяг не запізнився.
Сосиска_Втесте• 01 января в 21:22
Теж їхала 26
Потяг змінює під час зупинки на кордоні колісні пари, бо на підʼїзді до Будапешту колії вужчі за наші
Ходе потяг лише 15 день, в нас затримок не було, але ж без колес він не поїде, і там може піти щось не так
Прибули вчасно рівно о 6.00