Тракторні війська• 01 января в 20:17

Умер ученый во время обстрела Киева

Очень обидно из-за того, что толковых ученых мало. А даже те, кто в свое время не уехал из Украины и остались тут, рискуют погибнуть в этой войне. И погибают. Очень жаль.
Млинець Мій• 01 января в 20:39
Ответ дляПоторописька
Про всіх людей хтось щось говорить. Всім теж це робите . Так що мимо
Удалено администрацией...
Млинець Мій• 01 января в 20:42
Ответ дляЯ пані прохана...
Выше целая тема , вы пропустили.
На жаль, не сиджу тут цілодобово. Чи це на щастя?
автор Тракторні війська • 01 января в 20:43
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Ха ха) Вам идет ваш ник.
Всміхайлик• 01 января в 20:45
Ответ дляAntiprom
Навіть не хочу витрачати час на безглузду розмову.. але цікаво ви володієте точною інформацією скільки за сьогоднішній день чи вчопашній вбили людей в США що так впевнено ств про шанси.
Там 341 мільйон людей, в процентному співвідношенні то точно буде менше вбито, ніж у нас, чи ви думаєте, що злочинність в Україні, з війною, закінчилась і не вбивають на вулицях
liss• 01 января в 20:45
Ответ дляОльгаХ
Удалено администрацией...
🤮
Antiprom• 01 января в 20:54
Ответ дляВсміхайлик
Можливо ви маєте цифру скільки сьогодні вбили людей в США? Висновки я сама б хотіла зробити а чужі припущення мені не цікаві.
Покращена• 01 января в 20:55
Ответ дляСоображалочка
у меня такая от бабушки ученой.
Ви в ній живете?
Не могли раніше 3 поверхи видавать в сталінках. Це ж були куплені і об´єднані три вверх я так розумію
Намазюкана нішою• 01 января в 20:55
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
ну так вам мабуть і немає за що платити більше?
Поторописька• 01 января в 20:56
Ответ дляНамазюкана нішою
Та да. Вся кафедра така. Лише ви вище зірок
Покращена• 01 января в 20:56
Ответ дляА Я Самая Самая
Це не його квартира
Так загинула ця сім´я де конкретно?
Намазюкана нішою• 01 января в 21:00
Ответ дляПоторописька
я ні, але не рахую чужі прибутки і бачу багато прикладів того, як люди в сфері науки здатні заробляти гроші. Але то треба щось робити, а не сидіти на з/п від держави і кошмарити студентів. Бо що рівень з/п, що рівень науки в наших ВУЗах - це жах.
автор Тракторні війська • 01 января в 21:01
Создала тему...Вроде бы ничего не предвещало беды, но начались выяснения чья квартира и кто чем зарабатывает. Нас точно ждет ’победа’ с такими темпами, да.
Всміхайлик• 01 января в 21:03
Ответ дляAntiprom
Зазвичай статистичні дані про злочини публікуються з певною затримкою після їх ретельного збору та аналізу.
Тому прям за сьогодні, вам ніхто таку цифру не дасть
Можливо, у вас є ця цифра в Україні
Хоч за 1 січня минулого року ?
Всміхайлик• 01 января в 21:04
Ответ дляТракторні війська
Нас не чекає перемога. Скільки можна фантазувати про неї
автор Тракторні війська • 01 января в 21:05
Ответ дляВсміхайлик
Это сарказм.

Добавила кавычки. Надеюсь, так лучше.
ОдинРазНадетое• 01 января в 21:08
Ответ дляСоображалочка
у меня такая от бабушки ученой.
Теж з власним ліфтом і 4 ванними?
Сало не люблю• 01 января в 21:14
Ответ дляТракторні війська
Шансов умереть в Украине конкретно сейчас больше, чем в США. О том, что на все воля Божья, думаем по умолчанию.

Наш украинский физик должен был уехать на работу в центр где находится большой адронный коллайдер. Он погиб в автокатастрофе.
Откуда информация про коллайдер ?
автор Тракторні війська • 01 января в 21:16
Ответ дляСало не люблю
Откуда информация про коллайдер ?
Новость прошла институтам когда это случилось.
Куда ж без меня• 01 января в 21:21
Ответ дляТракторні війська
Ну будьте відверті, ви створили цю тему саме щоб почути цю фразу «де викладач універу взяв таку квартиру» Це питання у вас в голові крутилося, але ви типу вихована і написати це не змогли, хоча дуже б хотіли.
Всюди влазю• 01 января в 21:27
Ответ дляКуда ж без меня
При этом, погибшие не жили в пресловутой квартире на три этажа. Но их почему-то сразу связали воедино.
автор Тракторні війська • 01 января в 21:28
Ответ дляКуда ж без меня
Это не так. Перечитайте мои ответы. Где это видно? Я написала выше, что они жили не там.
Куда ж без меня• 01 января в 22:00
Ответ дляТракторні війська
Не ви перша це написали.
Червона ікорка• 01 января в 22:01
Ответ дляВсюди влазю
Они жили в другом районе?
Куда ж без меня• 01 января в 22:01
Ответ дляВсюди влазю
Ну а як без хайпу? Це сутність людська.
Гомосноб• 01 января в 22:11
Ответ дляПоторописька
Удалено администрацией...
Тоже интересно. Кота жалко😭😭
А Я Самая Самая• 01 января в 22:12
Ответ дляПокращена
Так загинула ця сім´я де конкретно?
В цьому будинку, сусіди. Там навіть сходові марші обрушились. Не в одну квартиру горе прийшло
Antiprom• 01 января в 22:13
Ответ дляВсміхайлик
Можливо, у вас є ця цифра в Україні
Хоч за 1 січня минулого року ?
То за яке число ви можете сказати кількість вбивст в США в день.. якщо ви сиверджуєте що ймовіреість загинути в Україні вища, то ви володієтк цією інформацією і готові підтвердити свої слова відповідними данними, ви ж не пустомеоя
автор Тракторні війська • 01 января в 22:36
Ответ дляКуда ж без меня
Не ви перша це написали.
Тогда где я написала, что он там жил?
Всміхайлик• 01 января в 22:38
Ответ дляAntiprom
Звичайно вища, бо в нас тих загиблих ніхто не рахує. І цю сімʼю показали, бо вона з Києва, він вчений, їх подруга написала пост
А скільки гине в прифронтових ніхто і не рахує.кому воно треба ?
автор Тракторні війська • 01 января в 22:39
Ответ дляAntiprom
Это уже докапывание. Тут обычная человеческая смекалка подсказывает, что в стране, где идёт война, возможность погибнуть выше. Требовать статистику, тем более в Новый Год, это перебор.