Из Виа-гры• 01 января 2025
Дівчата хто на інтервальному ?
Розкажіть який графік прийому їжі і скільки разів у день? Дякую
Святатабожа• 01 января 2025
ТаПрямТам• 01 января 2025
Я була на 24/1, зараз тут набіжать і напишуть, що так не можна, але мені було норм. За 2 місяці 10 кг дужє стимулювало. Зараз хочу знову, не набрала, але вага зупинилась. З інтервального лишились звичка не вживати в каву і чай цукор.
О вже якась поставила😁
Кросівки оригінал• 01 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
О вже якась поставила😁
То я, ви хоч таке іншим не радьте, не всі ж по 10 кг наїдають для майбутніх знущань над собою
Кросівки оригінал• 01 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
О вже якась поставила😁
Тобто 10 кг скинули і не вистачило і ви вважаєте ваші поради нормальними?
ТаПрямТам• 01 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Навіщо Ви зайшли в тему про інтервальне? вигуляти біле пальто яка ви супер струнка?😁
Кросівки оригінал• 01 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
Інтервальне це не 24/1
Клептоманка• 01 января 2025
Ответ дляТаПрямТам
О вже якась поставила😁
Так в сутках вроде не 25 часов😁
Котя_люлю• 01 января 2025
Я трошки була на ньому 16/8, але тоді графік життя був не стабільний і трошки важко було , але до речі дієво
А я з косою• 26 января 2025
Ответ дляТоска в носках
17/7 уже несколько лет.График 12-13 и 18-19
Какой результат у вас по весу был?
Тоска в носках• 26 января 2025
Ответ дляА я з косою
Какой результат у вас по весу был?
Я не с целью похудеть так питаюсь.Скорее,это для оздоровления и так мне легче контролировать компульсивные переедания,которые бывают время от времени.
Периодами я даже слежу,чтобы каллорий добрать в сутки,когда вижу.что вес упал (65-67 при росте 180 у меня в среднем,ниже плохо выгляжу)