В танке• 01 января в 22:25
Де в Києві цікаві локації для прогулянки?
Порадьте, куди піти з дитиною на прогулянку чи майстер-клас. Що є цікавого новорічного крім Вднг?
Квітка Миру• 01 января в 22:32
Сьогодні гуляли на Воздвиженській, гарненько. Не знаю як з дитиною , чи буде їй цікаво
В танке
• 01 января в 22:34
Ответ дляКвітка Миру
Дякую, а що там є?
Квітка Миру• 01 января в 22:37
Ответ дляВ танке
Дякую, а що там є?
Гарненькі будиночки. Прикрашені вітрини магазинів, кафе. Поряд Андріївський узвіз.
Безлім на все• 02 января в 14:31
Новорічне мабуть тільки на виставці. Або десь точково і маленьке.