Дама с заначкой• 02 января 2025

Реакція на дорогі безглузді подарунки

Як реагуєте на дорогі, але безглузді подарунки?
Особливо, коли економите на всьому, не шикуєте, чекаєте на знижки. Є цілий список бажань, який сімʼя знає.
А от чоловік чи дитина- підліток дарують щось дороге, але непотрібне.
Дорогуща термочашка для офісу - домогосподарці, дорогі цукерки - людині яка на дієті.
Мене такі подарунки бісять і я не можу це скрити.
Як так безглуздо можна витрачати гроші? Я конкретно кажу, що я хочу, але їм видніше.
Ви говорите прямо, навіщо це купили чи радієте?
Бабайко• 02 января 2025
вам ще хтось щось дарує?)
Ananasprotivogaz• 02 января 2025
Муж дарит, то что я хочу. Дети сами придумывают, я любому подарку рада
Докладальниця• 02 января 2025
Насколько дорогая термочашка?
Синиця у спідниці• 02 января 2025
Дуже дивна поведінка для людей, які вас люблять і яки в курсі вашого образу життя.
І що там за такі АЖ дорогі цукерки? Фереро Роше? То залиште їх тому, хто вам їх подарував.
Allein74999• 02 января 2025
Раньше бесилась, щаз просто перевариваю. Все равно меня никто не слышит
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Lind, велика коробка
Для мене це дорого
Платье Длинное бальное• 02 января 2025
Термочашка «дорогущая»?
Она из Hermes?
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ дляБабайко
вам ще хтось щось дарує?)
Ага
Прошу не робити це, бо мені не вгодиш😀
Дівка в намисті• 02 января 2025
Будь-який подарунок - це знак уваги. Я рада увазі, а вже що саме дарують - не важливо.
САМ_ТАКОЙ• 02 января 2025
Мені чоловік купив фірмові кросівки блакитного кольору,модель як для підлітків)А я ношу тільки білі і бежеві,і він про це знає)
Подякувала,але натякнула що не мій колір.Віддам доньці...на фізкультуру весною в самий раз.
Мій взагалі не вміє і не любить дарувати подарунки.Я звикла.Байдуже.
Бабайко• 02 января 2025
Ответ дляДокладальниця
Насколько дорогая термочашка?
не хватило тролю фантазии когда писало текст ответ на топовую тему
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ дляДокладальниця
Насколько дорогая термочашка?
900 грн
250 г чашка
Завжди недо...• 02 января 2025
Никогда в жизни такого не было) я в норм отношениях со своими родными и они в курсе чем я увлекаюсь, что хочу в качестве подарка. А вам дарят типа: на, та не гавкай(
Поговорите с ними, что впредь будете согласовывать подарки или пусть деньги дарят)
Дівка в намисті• 02 января 2025
Ответ дляБабайко
А що це якась така нереальна історія, що лише тріль може вигадати?
Как нефиг делать• 02 января 2025
Солидарна с автором. Пару раз отреагировала, не скрывая эмоций, и только тогда меня услышали
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ дляБабайко
Можете чіткіше сформулювати вашу думку? Дякую
Джем Шакіри• 02 января 2025
Первая реакция: где чек и сколько дней осталось до окончания возможности возврата)
культУра• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Lind, велика коробка
Для мене це дорого
обожаю линдт) перешлите мне, я не на диете)
Дівка в намисті• 02 января 2025
Ответ дляДжем Шакіри
А вам би було приємно, якби на ваш дарунок спитали де чек?
Коренная киевлянка• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Lind, велика коробка
Для мене це дорого
Автор, это вам ребенок подарил? Будьте более снисходительны. Хотел как лучше. А дорогой для вас, так это наоборот плюс, показывает что не абы шо, не жалко для вас. То есть ценит. Не угадал, ну бывает. Но сам факт. А лучше бы вообще не было или копеечная ерунда из все по гривне?
Сусідка зверху• 02 января 2025
ой... это моя тема в этом году. Не люблю сюрпризных подарков, но дочь в этом году таки решилась. Попросила у папы денег (БМ) и купила мне пудру за 2000. Я конечно ее хотела, но жаба давила. И не угадала с тоном(((((((((. Выход есть коеечно, так как она рассыпчастая, можно один слот заклеить темный. Но честно говоря, в который раз убедилась, что не надо мне никаких сюрпризов
Докладальниця• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
900 грн
250 г чашка
А вот представьте как хорошо что есть те кто может вам это подарить, а может она реально классная, пользуйтесь моментом переводите в плюсы.
Коренная киевлянка• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
900 грн
250 г чашка
Автор, ник у вас что надо)) В тему, ведь, правда))?
Докладальниця• 02 января 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Жесть, а не реакция
Синиця у спідниці• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
900 грн
250 г чашка
А чому ви вважаєте її офісною? Ви не гуляєте? Не ходите в зал? Не їздите нікуди? Вона маленька за об´ємом. Як раз для прогулянки парком.
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ длякультУра
Питання не в тому.
А що є цілий список бажань, він озвучений, але подарують що самі хочуть. Не шикуємо.
Як не псіхувати?
культУра• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Питання не в тому.
Як не псіхувати?
наверное, хотели удивить, сюрприз сделать) поэтому и решили дарить не из списка)
Лепетун• 02 января 2025
Я порадовалась, поблагодарила. Сказала что буду искать применение))
УраганнаЯ• 02 января 2025
чашка і цукерки це щось дороге? думала йдетьсі про авто чи хоча б техніку
нагадало тему славнозвісної Тані яка чоловіка пиляла бо він без дозволу пачку дорогих макаронів купив
автор Дама с заначкой • 02 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Витратила всі наявні в неї гроші на хєрню.
Дитині 16 років